„Pacers“ gretose Domantas Sabonis žaidė 35 minutes, pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių (5-i puolime), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei penkis kartus prasižengė. Jam žaidžiant „Lakers“ pelnė 7-iais taškais daugiau (+/- rodiklis -7).

Į rikiuotę grįžęs LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 43 min. pelnė 39 taškus (8/17 dvit.,, 5/12 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, dukart suklydo bei dukart prasižengė.

Pirmoje rungtynių pusėje „Pacers“ nuolat pirmavo keliais taškais, o į bet kokį šeimininkų spurtą iškart sureaguodavo „Lakers“, kuri apkarpydavo skirtumą iki vieno, kito taiklaus metimo.

Trečiame ketvirtyje „Pacers“ turėjo dviženklę persvarą (76:66, 83:73), bet svečiai sėkmingai sužaidę paskutines minutes prieš lemiamą kėlinį visiškai pavijo šeimininkus (84:82).

Lemiamame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką, tačiau likus 2 min. LeBronas Jamesas sumetė baudas, pataikė svarbų dvitaškį, likus 67 sek. buvo tikslus iš toli ir svečiai atitrūko 110:104.

Šeimininkus gelbėjo Justino Holiday ir Chriso Duarte tritaškiai, kuriais „Pacers“ pavyko išlyginti rezultatą (112:112), o paskutinis L. Jameso metimas tikslo nepasiekė.

Indianapolio ekipa išplėšė pratęsimą, tačiau jame dominavo svečiai: Russello Westbrooko ir L. Jameso duetas leido „Lakers“ atitrūkti ir iškovoti pergalę 124:116.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 28 (46 min., 4/11 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), Justin Holiday 16, Domantas Sabonis 14, Mylesas Turneris 12, Caris LeVertas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39, Russellas Westbrookas 20, Malik Monk 17, Carmelo Anthony ir Wayne Ellington po 14 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais šeštadienį namuose prieš Toronto „Raptors“ (9/10).