Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antrame kėlinyje, kai puolime ėmusios strigti „Širšės“ keturias minutes nesukrapštė nė taško, pralaimėjo atkarpą net 0:16 ir atsiliko 26:43.

20-metis L. Ballas per 34 min. surinko 15 taškų (5/18 metimai iš žaidimo), sugriebė 10 atšokusių kamuolių ir išdalino 11 rezultatyvių perdavimų.

Šiaurės Karolinos atstovams 35 taškus sumetė Milesas Bridgesas (15/28 metimai iš žaidimo, 10 atk. kam.).

Nugalėtojams galingą dvigubą dublį sukaupė centras Clintas Capela, finišavęs su 20 taškų (10/11 dvitaškiai) ir 15 nusiimtų kamuolių.

Trae Youngas pasižymėjo 19 taškų (5/15 metimai iš žaidimo) ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Tuo metu savo vertę NBA G lygoje ir toliau įrodinėja įrodinėja Arnoldas Kulboka, kuris gina „Hornets“ dublerių Grinsboro „Swarm“ (0/6) garbę.

23 metų lietuvis per 22 min. pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškis, 2/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Beje, A. Kulbokos pliuso-minuso rodiklis buvo geriausias komandoje (+13).

Visgi to „Swarm“ pergalei namuose neužteko – 107:111 (25:26, 31:22, 18:35, 33:28) pralaimėta Leiklando „Magic“ (3/3) kolektyvui, kuriam šį kartą nepadėjo Ignas Brazdeikis, kuris gavo retą progą apsivilkti pagrindinės Orlando ekipos „Magic“ (4/13) marškinėlius.

Iggy per 12 min. išspaudė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 bauda), 1 atkovotą ir 3 perimtus kamuolius.

Tiesa, floridiečiai išvykoje 108:117 (24:36, 26:26, 21:34, 37:21) nusilenkė dabartiniams NBA čempionams Milvokio „Bucks“ (9/8).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)