Antro kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus – 37:37, tačiau kėlinį „Hornets“ užbaigė spurtu 26:11 ir įpusėjus rungtynėms turėjo 15 taškų persvarą (63:48).

Trečiame kėlinyje LaMelo Ballo vedami „Hornets“ krepšininkai į šipulius daužė beviltišką „Pacers“ gynybą ir įpusėjus kėliniui pirmavo 82:57. Nusivylęs startinio penketuko krepšininkų žaidimu „Pacers“ vyriausias treneris Rickas Carlisle'as pasodino lyderius ant suolo, o į kovą metė atsarginius žaidėjus.

Jeremy Lambo, Torrey Craigo, Bradas Wanamakerio, T.J. McConnellio ir Gogos Bitadzės pastangomis prieš ketvirtą kėlinį „Pacers“ pavyko sumažinti skirtumą iki 13 taškų (85:98).

Vis dėlto, beveik iki pat rungtynių pabaigos „Hornets“ kontroliavo padėtį ir likus žaisti 1 min. 39 sek. pirmavo 120:108. Tačiau per likusį laiką „Pacers“ pelnė 10 taškų ir po J. Lambo tolimo metimo likus 19 sekundžių sumažino atsilikimą iki 3 taškų (118:121).

Kitoje atakoje „Hornets“ prarado kamuolį ir suteikė progą Indianos krepšininkams išplėšti pratęsimą, bet šie per paskutines 16 sek. taip ir nesugebėjo surengti atakos.

Pirmą kartą šį sezoną daugiau laiko ant atsarginių suolelio nei aikštėje praleidęs D. Sabonis per 22 minutes surinko 8 taškus (3/3 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovų metimą. 25 metų lietuvis 4 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Pacers“ gretose išsiskyrė J. Lambas. Vos per 15 minučių jis pelnė 23 taškai (2/2 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ ekipą į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs LaMelo Ballas. 20-metis NBA naujokas per 39 min. pelnė 32 taškus, atkovojo po krepšiais 11 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Jeremy Lambas 23 (5 rez. perd., 3 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 16, Torrey Craigas 14 (7 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 12, Goga Bitadze 11, Domantas Sabonis 8 (6 atk. kam.).

„Hornets“: LaMelo Ballas 32, Gordonas Haywardas 25, Kelly Oubre 16, Milesas Bridgesas 14, Cody Martinas 12, Terry Rozier 10.

Kitų NBA rungtynių rezultatai:

Finikso „Suns“ (12/3) – Dalaso „Mavericks“ (9/6) 112:104

San Francisko „Golden State Warriors“ (14/2) – Detroito „Pistons“ (4/11) 105:102

Los Andželo „Lakers“ (8/9) – Bostono „Celtics“(8/8) 108:130

Orlando „Magic“ (4/12) – Bruklino „Nets“ (12/5) 113:115

Oklahomos „Thunder“ (6/9) – Milvokio „Bucks“ (8/8) 89:96

Los Andeželo „Clippers“ (9/7) – Naujojo Orleano „Pelicans“ (3/14) 81:94

Čikagos „Bulls“ (11/5) – Denverio „Nuggets“ (9/7) 114:108

Toronto „Raptors“ (8/9) – Sakramento „Kings“ (6/10) 108:89