Antrą nesėkmę paeiliui svečiuose fiksavo Indianos „Pacers“ (6/10), kuri Detroite 89:97 nusileido vietos „Pistons“ (4/10) krepšininkams.

Atkaklioje kovoje nei viena komanda per pirmus tris kėlinius neatitrūko dviženkle persvara, o prieš lemiamą ketvirtį švieslentė fiksavo lygybę – 73:73.

Įpusėjus ketvirčiui po Domanto Sabonio baudos metimo „Pacers“ pirmavo 82:80, tačiau pusantros minutės atkarpą 7:0 laimėję „Pistons“ išsiveržė į priekį (87:82) ir išsaugojo trapią persvarą iki rungtynių pabaigos.

Pralaimėjusiųjų gretose Domantas Sabonis žaidė 35 min., pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovų metimą bei suklydo 5 kartus. Jam žaidžiant „Pacers“ pelnė 2 taškais daugiau už varžovus (+/- santykis +2).

Nugalėtojų gretose pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Cade'as Cunninghamas žaidė 34 min., pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 1/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už jį rungtyniavo Jerami Grantas – 19 taškų, bei Cory Josephas – 18.

Detroito „Pistons“ – Indianos „Pacers“ 97:89 (24:21, 25:20, 24:32, 24:16)

„Pistons“ (4/10): Jerami Grantas 19, Cory Josephas 18, Cade Cunningham 16, Saddiq Bey 15, Frank Jackson 11 taškų.

„Pacers“ (6/10): Malcolmas Brogdonas 20 (4 rez. perd.), Caris LeVertas 18, Domantas Sabonis 15, Torrey Craig 10 taškų.

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/14) 98:113 (34:21, 18:26, 18:34, 28:32) nusileido Majamio „Heat“ (10/5).

Vieni NBA autsaiderių varžovams į atlapus kibo pirmoje rungtynių pusėje, po kurios pirmavo 52:47. Tačiau po pertraukos žaidimo tempą diktavo „Heat“ krepšininkai, kurie antrą pusę laimėjo 66:46, o rungtynes 113:98.

Į pergalę „Heat“ vedė ekipos lyderis Jimmy Butleris, fiksavęs trigubą dublį – 31 taškas, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų per 37 minutes.

Pralaimėjusiųjų gretose arti dvigubo dublio liko Jonas Valančiūnas: vidurio puolėjas iš Lietuvos žaidė 28 min., pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo varžovų metimą, dukart suklydo ir penkis kartus prasižengė. Jam žaidžiant svečiai pelnė 14 taškų mažiau už „Heat“ (+/- rodiklis -14).

Šeštadienį „Pelicans“ namuose priims Los Andželo „Clippers“ (9/5) ekipą.

„Heat“ (10/5): Jimmy Butler 31, Tyler Herro 19, Max Strus 15, P.J. Tucker 13, Gabe Vincent 13 taškų.

„Pelicans“ (2/14): Nickeil Alexander-Walker 24, Brandon Ingram 19, Josh Hart 18, Jonas Valančiūnas 13, Devonte Graham 11 taškų.