Be dviejų svarbiausių starto penketo žaidėjų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo žaidžianti „Pelicans“ komanda trečio kėlinio viduryje atsiliko 69:90, tačiau kėlinį užbaigė spurtu 9:0 ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 12 taškų deficitą (81:93).

Ketvirtame kėlinyje „Pelikanai“ sėkmingai mažino atsilikimą ir iki kėlinio pabaigos likus 5 min. 28 sek. Devonte Grahamas dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą 102:101. Dar po minutės J.Valančiūnas dėjimų iš viršaus padidino Naujojo Orleano komandos pranašumą iki 3 taškų (104:101).

Tačiau nutraukti nesėkmių serijos lietuvio ekipai nepavyko. Lemiamu momentu iniciatyvos ėmėsi „Nets“ lyderiai Jamesas Hardenas ir Kevinas Durantas. Po jų taiklių metimų Bruklino ekipa vėl išsiveržė į priekį 107:104. Ir nors likus žaisti 1 min. 23 sek. J. Valančiūnas sumažino atsilikimą iki 2 taškų (110:112), bet dvitaškiu atsakė ir „Nets“ puolėjas Blake'as Griffinas, o likus žaisti 29 sek. tritaškį smeigęs J. Hardenas padėjo paskutinį tašką rungtynėse.

32 metų J. Hardenas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir buvo
tiesiog nesustabdomas. Jis pataikė 6 iš 10-ies tritaškių ir iš viso surinko 39 taškus. Hardenas taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 5 kamuolius. Daug problemų „Pelicans“ gynybai kėlė ir 28 taškus pelnęs K. Durantas. 33 metų puolėjas realizavo visus 3 tolimus metimus, atkovojo 7 kamuolius ir 8 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams.

„Pelicans“ komandoje dar vienas galingas rungtynes sužaidė J. Valančiūnas. Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 30 min. pelnė 20 taškų (6/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir keturis kartus prasižengė.

29 metų lietuvis užfiksavo jau 11-ą dvigubą dublį šį sezoną.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais šeštadienį, kai savo aikštėje priims Memfio „Grizzlies“ ekipą.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20 (12 atk.k.), Garrettas Temple'as 17, Nickeilas Alexander-Walkeris 16, Devonte' Grahamas 14, Joshas Hartas 13, Herbertas Jonesas 11.

„Nets“: Jamesas Hardenas 39 (12 rez. perd.), Kevinas Durantas 28 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Harris 24, Blake'as Griffinas 8.

Visų penktadienio rungtynių rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ (7 pergalės/7 pralaimėjimai) – Niujorko „Knicks“ (7/6) 104:96

Bostono „Celtics“ (6/6) – Milvokio „Bucks“ (6/7) 122:113

Klivlando „Cavaliers“ (8/5) – Detroito „Pistons“ (2/9) 98:78

Hjustono „Rockets“ (1/11) – Portlando „Trail Blazers“ (6/7) 92:104

Memfio „Grizzlies“ (6/6) – Finikso „Suns“ (8/3) 94:119

Oklahomos „Thunder“ (5/6) – Sakramento „Kings“ (5/8) 105:103

San Antonijaus „Spurs“ (4/8) – Dalaso „Mavericks“ (8/4) 109:123

Denverio „Nuggets“ (8/4) – Atlantos „Hawks“ (4/9) 96:105

San Francisko „Golden State Warriors“ (11/1) – Čikagos „Bulls“ (8/4) 119:93