Be dviejų svarbiausių starto penketo žaidėjų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo žaidžianti „Pelicans“ komanda pirmame kėlinyje dar neteko ir techninių pražangų prisirinkusio veterano Josho Harto.

Dvikova nebuvo beviltiška NBA autsaideriams – prasidėjus trečiam kėliniui Naujojo Orleano ekipa pirmavo 67:65. Tačiau tuomet „Thunder“ surengė spurtą 20:4 ir visiškai perėmė iniciatyvą.

Mėginimas sugrąžinti intrigą neišgąsdino svečių – „Thunder“ iškovojo trečią pergalę iš eilės.

„Pelicans“ komandoje dar vienas puikias rungtynes sužaidė Nickeilas Alexander-Walkeris, iš viso pelnęs 33 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. Vienas geriausių šio sezono rungtynių sužaidė ir J. Valančiūnas.

Vidurio puolėjas per 39 min. pelnė 25 taškus (8/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Oklahomos ekipa klydo dvigubai daugiau (18:9) nei aikštės šeimininkai, tačiau ir tai nesutrukdė jai rungtynėse susikrauti net 21 taško persvarą.

Antrąją pergalę šį sezoną „Pelicans“ medžios penktadienį namie dvikovoje su Bruklino „Nets“.

Pelicans“: Nickeilas Alexander-Walkeris 33 (10 atk.k.). Jonas Valančiūnas 25 (15 atk.k.), Devonte' Grahamas 18, Jaxsonas Hayesas 5.

Thunder“: Luguentzas Dortas 27, Shai Gilgeous-Alexanderis 24, Darius Bazley 14, Mike'as Muscala 12.