J.Valančiūnas pelnė 20 taškų, atkovojo po krepšiais 15 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau „Pelicans“ išvykoje net 85:126 (31:38, 19:16, 16:34, 19:38) nusileido „Golden State Warriors“ (7/1) ekipai.

Be traumuotų lyderių – Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo žaidę „Pelicans“ krepšininkai San Franciske po dviejų kėlinių atsiliko 50:54, tačiau trečią kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 22:6 ir nepaliko jokių vilčių šeštą nesėkmę iš eilės patyrusiems svečiams iš Naujojo Orleano.

31 minutę aikštėje praleidęs J. Valančiūnas realizavo 7 dvitaškius iš 13-os, pataikė vienintelį tolimą metimą ir 3 baudų metimus iš 4. Šį sezoną 29 metų lietuvis per 8-iose rungtynėse surinko dvigubą dublį, tačiau „Pelicans“ po dar vienos nesėkmės tapo absoliučia NBA autsaidere.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20 (15 atk.kam.), Devonte Grahamas 12, Joshas Hartas 10, Tomas Satoransky 9.

„Warriors“: Jordanas Poolas 26, Stephenas Curry 19, Gary Paytonas II 17, Andrew Wigginsas 16, Nemanja Bjelica 13.

Kitose NBA rungtynėse D. Sabonis pelnė 15 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet Indianos „Pacers“ 106:110 (19:24, 34:25, 30:23, 23:28) pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ (4/5) komandai.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai iki rungtynių pabaigos likus 4 min. 42 sek. pirmavo 101:92, bet tada šeimininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą 12:0 ir persvėrė rezultatą 104:101. Nors D. Sabonis ir Mylesas Tyrneris tiksliais metimais neleido atitrūkti „Trail Blazers“ ekipai ir prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė tik taškas (106:107), tačiau likus žaisti 14,7 sek. Robertas Covingtonas smeigė lemiamą tolimą metimą ir nutraukė „Pacers“ ekipos dviejų laimėtų rungtynių seriją.

D. Sabonis per 36 min. pataikė 7 dvitaškius iš 8, prametė visus 4 tritaškius ir realizavo vos 1 baudos metimą iš 4. Lietuvos krepšininkas taip pat suklydo net 6 kartus.

„Pacers“: T.J.McConnelis 19, Mylesas Turneris 16, Domantas Sabonis 15, Caris LeVertas ir Justinas Holiday – po 12, Chrisas Duarte 9.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 27, Normanas Powellas 25, Robertas Covingtonas 19, Anfernee Simonsas 16, Jusufas Nurkičius 10.