D. Sabonis dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdamas 24 taškus (11/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), 13 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, vieną klaidą ir dvi pražangas.

Pergalė „Pacers“ ekipai buvo reikalinga kaip oras, tačiau vadovaujant R. Carlisle'ui tai buvo vos antroji sėkmė per 8 rungtynes.

„Manau, kad tai buvo tokios rungtynės, kokių mums ir reikėjo. Aišku, nenorėčiau, kad komanda praleistų 118 taškų, tačiau turime su tuo susitaikyti ir kartu dirbti dar geriau“, – sakė Indianos komandos strategas.

Savo ruožtu per paskutines 5 rungtynes vos kartą pergalę šventę „Spurs“ krepšininkai buvo nusiminę. „Tai prasčiausios mūsų šio sezono rungtynės“, – tiesiai šviesiai rėžė San Antonijaus ekipos strategas Greggas Popovichius.

Rungtynių pradžioje 8 iš 10 tritaškių pataikę aikštės šeimininkai jau po pirmo kėlinio pirmavo 43:31. Skirtingai nei ankstesnėse dvikovose „Pacers“ nesustojo, bet dar padidino apsukas ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 78:56.

Didžiulė praraja tarp komandų išliko beveik iki pat dvikovos pabaigos. „Laimėjome trečią kėlinį, o juk šį sezoną mums to dar nebuvo pavykę padaryti. Džiaugiamės, bet turime ir laiku nusileisti ant žemės – pas mus atvyksta „Knicks“, – kalbėjo R. Carlisle'as.

Statistika. Domantas Sabonis prieš "Spurs"

Pacers“: Domantas Sabonis 24 (13 atk.k.), Mylesas Turneris 19, Chrisas Duarte 18, Justinas Holiday 17, Carisas LeVertas 16, T.J. McConnellas 10 (10 rez.p.).

Spurs“: Dejounte Murray 16, Devinas Vassellas 15, Derrickas White'as 13, Jakobas Poeltlas 11, Lonnie Walkeris, Jockas Landale'as, Brynas Forbesas ir Keitas Batesas-Diopas po 10.