„Jazz“ komanda rungtynes pradėjo penkiais taikliais tritaškiais ir pirmą kėlinį laimėjo 30:23. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 9 taškai (57:48), o trečio kėlinio pabaigoje, po Jordano Clarksono dvitaškio „Jazz“ pirmavo 84:67.

Ketvirtą kėlinį broliai Giannis ir Thanasis Antetokounmpo pradėjo pelnydami 6 taškus iš eilės, o įpusėjus kėliniui „Bucks“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų (83:88). Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 1 min. 39 sek. šeimininkų ekipos snaiperis Graysonas Allenas tolimu metimu sumažino „Bucks“ deficitą iki 4 taškų (95:99), bet šeimininkų sirgalių viltis sudaužė „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas. 5 taškus iš eilės pelnęs krepšininkas pasirūpino, kad „Bucks“ savo aikštėje patirtų trečią nesėkmę iš eilės.

28 taškus pelnęs D. Mitchellas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. „Jazz“ gretose pasižymėjo 20 taškų surinkęs Mike'as Conley, 15 pridėjo J. Clarksonas.

Nesėkmių liūne klimpstančios Milvokio komandos neišgelbėjo ir solidus brolių Antetokounmpo žaidimas. 35 minutes aikštėje praleidęs Giannis pelnė 25, atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Thanasis ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus privertė suklysti varžovus.

Šiose rungtynėse „Bucks“ ekipai negalėjo padėti keli pagrindinės sudėties žaidėjai – Khrisas Middletonas, Jrue Holiday, Brookas Lopezas ir Donte DiVincenzo, rungtynių dėl riešo traumos nebaigė ir Rodney Hoodas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25, Graysonas Allenas 18, Bobby Portis 15, George'as Hillas 11, Thanasis Antetokounmpo 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28, Mike'as Conley 20, Jordanas Clarksonas 15, Bojanas Bogdanovičius 14, Rudy Gobertas 9 (13 atk., kam.).