„Pelikanai“ namuose po atkaklios kovos 117:123 (28:34, 31:29, 24:25, 34:35) nusileido Niujorko „Knicks“ (5/1) klubui.

Šiame sezona kol kas tik sykį suklupę niujorkiečiai jau mačo pradžioje šovė į priekį (14:3) ir pirmavo visą likusį laiką. Tiesa, skirtumas tarp ekipų ketvirtame kėlinyje du kartus tesiekė du taškus (109:111 ir 112:114), tačiau abukart tritaškius smeigė R. J. Barrettas ir „Knicks“ pergalės iš savo rankų taip ir nepaleido.

Tuo metu trečią nesėkmę iš eilės patyrę Luizianos valstijos atstovai atsidūrė pačiame Vakarų konferencijos dugne, penkiolikti.

Nuo tokio likimo „Pelikanų“ neišgelbėjo net ir dar vienas galingas Jono Valančiūno pasirodymas.

Šeimininkų puolimo vežimą tempęs uteniškis per 33 minutes sumetė 27 taškus (9/12 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 6/7 baudos), sugriebė 14 atšokusius kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias sezono rungtynes kol kas sužaidęs JV surinko penktą paeiliui dvigubą dublį.

Visgi lietuviui pritrūko komandos draugų indėlio. Devonte Grahamas pasižymėjo 17 (6/21 metimai iš žaidimo, 8 rez. perd.), Joshas Hartas – 16, o Nickeilis Alexanderis Walkeris (6 rez. perd.) – 13 taškų.

Pirmą vietą Rytų konferencijoje besidalinančių „Knicks“ gretose nesustabdomas buvo R. J. Barrettas, finišavęs net su 35 taškais (6/10 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 5/6 baudos), 8 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Po 19 taškų nugalėtojams pasiūlė Evanas Fournier (5/8 tritaškiai) ir Kemba Walkeris (4/7 tritaškiai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)