Dvikovos eiga buvo panaši į amerikietiškus kalnelius – jei pirmas kėlinys priklausė „Grizzlies“ krepšininkams, tai antrajame iniciatyvą perėmė „Lakers“. Po didžiosios pertraukos svečiai vėl ėmė šeimininkauti Los Andžele, tačiau paskutinį kėlinį vėl savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti aikštės šeimininkai.

Tiesa, rungtynių pabaigoje „Grizzlies“ nuolat lipo varžovams ant kulnų, vis dėlto dėl pirmosios pergalės šį sezoną kovoję „Lakers“ krepšininkai jos iš rankų nebepaleido.

Fantastišką pasirodymą Los Andžele surengė „Grizzlies“ lyderis Ja Morantas. Įžaidėjas per 38 min. pelnė 40 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose stebino 37 metų veteranas Carmelo Anthony, surengęs tikrą šou. Jo sąskaitoje – 28 taškai (6/8 tritaškiai).

Lakers“: Carmelo Anthony 28, Anthony Davisas 22, LeBronas Jamesas 19, Russellas Westbrookas 13 (13 rez.p.), Malikas Monkas 12, Kentas Bazemore'as.

Grizzlies“: Ja Morantas 40 (10 rez.p.), Desmonas Bane'as 17, Stevenas Adamsas 14 (16 atk.k.), De'Anthony Meltonas 13, Jarenas Jacksonas Jr. 12.

Kiti sekmadienio rungtynių rezultatai:

Hiustono „Rockets“ – Bostono „Celtics“ 97:107 (30:22, 21:31, 21:36, 25:18)

Niujorko „Knicks“ – Orlando „Magic“ 104:110 (29:27, 28:25, 23:22, 24:36)

Oklahomos „Thunder“ – Filadelfijos „76ers“ 103:115 (26:36, 25:23, 27:28, 25:28)

Sakramento „Kings“ – „Golden State Warriors“ 107:119 (31:29, 31:31, 26:30, 19:29)

Bruklino „Nets“ – Šarlotės „Hornets“ 95:111 (31:27, 27:23, 20:29, 17:32)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)