Sezoną dviem pralaimėjimas vieno taškų skirtumu pradėję „Pacers“ krepšininkai įpusėjus rungtynėms su „Heat“ pirmavo 56:46, bet trečiame kėlinyje pelnė tik 8 taškus ir leido atsitiesti šeimininkams. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 86:86, bet per papildomas 5 minutes geležinę gynybą pademonstravę „Pacers“ krepšininkai varžovams leido pelnyti vos 5 taškus, o patys įmetė 16 – ir šventė pergalę.

Antrose rungtynėse iš eilės net 43 minutes ant parketo praleidęs D. Sabonis surinko 17 taškų (8/14 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus privertė suklysti savo varžovus. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 19 taškų pelnęs Chrisas Duarte, po 18 įmetė Malcolmas Brogdonas ir Oshae Brissettas.

Beje, šeštadienį rezultatyviausią karjeros mačą su Vašingtono „Wizards“ sužaidęs ir per 44 minutes 40 taškų pelnęs Mylesas Turneris per 16 minučių įmetė tik 4 taškus.

„Heat“ gretose pasižymėjo 30 taškų surinkęs Tyleris Herro.

Kitose rungtynėse antradienį „Pacers“ susitiks Milvokio „Bucks“ ekipa.

„Pacers“: Chrisas Duarte 19, Malcolmas Brogdonas 18 (14 atk. kam., 4 rez.perd.), Oshae Brissettas 18 (9 atk. kam.), Domantas Sabonis 17 (12 atk. kam.), Jeremy Lambas 12.

„Heat“: Tyleris Herro 30 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 19, Bam Adebayo 17 (16 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 14.

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias naujojo NBA sezono rungtynes, bet „Pelicans“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Rungtynėse su „Timberwoves“ Lietuvos krepšininkas per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/8 baud.) ir po krepšiais atkovojo net 17 kamuolių.

Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus privertė suklysti varžovus ir blokavo 1 metimą. Rezultatyviau už lietuvį „Pelicans“ gretose žaidė tik 30 taškų surinkęs Brandonas Ingramas.

„Pelicans“ laimėjo kovą po krepšiais 61-47, tačiau suklydo net 30 kartų. Po apylygio pirmojo kėlinio, antrame Naujojo Orleano komanda krito į duobę ir įpusėjus mačui atsiliko 41:54. Tiesa, laimėję trečią kėlinį 26:15, „Pelicans“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 2 taškų, bet lemiamam spurtui nebeužteko jėgų.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 1 min. 22 sek. B. Ingramas, po J. Valančiūno perdavimo, sumažino atsilikimą iki 4 taškų (87:91), bet likus žaisti 25 sek. „Timberwolves“ įžaidėjas D'Angelo Russelas taikliu tolimu metimu padėjo tašką rungtynėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus pelnęs Karlas-Anthony Townsas, bet „Timberwolves“ vidurio puolėjas po krepšiais atkovojo tik 4 kamuolius ir rungtynių nebaigė dėl viršyto asmeninių pražangų limito.

Antradienį „Pelicans“ ir „Timberlwolves“ Minesotoje susitiks dar kartą.

„Timberwolves“ “: Karlas-Anthony Townsas 25 (6 atk. kam.), Anthony Edwardsas 19 (9 atk. kam.), D'Angelo Russel ir Nazas Reidas – po 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (17 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (14 atk. kam), Devonte Grahamas 11.