Rakto į pergales toliau neranda Los Andželo „Lakers“ (0-2) ekipa, kuri namuose 105:115 (26:23, 18:34, 23:37, 38:21) neatsilaikė prieš Finikso „Suns“ (1-1).

Kalifornijos žvaigždynas pradėjo byrėti antrajame kėlinyje, o būtent šio kėlinio metu įtampa komandoje pasiekė aukščiausią tašką – minutės pertraukėlės metu susikibo bendraklubiai Anthony Davisas ir Dwightas Howardas.

Konfliktas kilo, kai A. Davisas ant atsarginių suolelio atsisėdusiam D. Howardui pradėjo rėžti priekaištus. „Lakers“ superžvaigždė LeBronas Jamesas ir kiti komandos krepšininkai suskubo aukštaūgius išskirti.

Po šio konflikto „Lakers“ vyriausiasis treneris Frankas Vogelis į aikštę D. Howardo daugiau nebeišleido.

Vienu metu trečiajame kėlinyje Los Andželo ekipa nuo NBA vicečempionų atsilikinėjo net 55:87.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25, Anthony Davisas 22 (14 atk. kam.), Carmelo Anthony 16, Russellas Westbrookas 15 (11 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Suns“: Chrisas Paulas 23 (14 rez. perd.), Devinas Bookeris 22, Mikalas Bridgesas 21, Jae Crowderis 13 (6 atk. kam.), JaVale'as McGee 9.