Lietuvio atstovaujama komanda savo žiūrovų akivaizdoje 96:121 (16:36, 19:29, 29:21, 32:35) nepasipriešino Niujorko „Knicks“ (2-0) klubui.

I. Brazdeikis akistatoje su buvusiu klubu buvo sunkiai pastebimas – puolėjas per 8 minutes prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Knicks“ reikalus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje, per kurį įgijo 20 taškų pranašumą. Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai varžovus triuškino jau 69:35.

Niujorko ekipa skandino „Magic“ klubą tritaškiais, kuriuos metė 44 proc. taiklumu (24 iš 54).

„Knicks“: Julius Randle‘as 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournier 18, Immanuelis Quickley 16, Obi Toppinas 13, Derrickas Rose‘as (7 rez. perd) ir Alecas Burksas (7 rez. perd.) po 12, Kemba Walkeris 11.

„Magic“: Franzas Wagneris 16, Mo Bamba 15 (10 atk. kam.), Jalenas Suggsas 14 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence‘as Rossas 12, Cole‘as Anthony (6 rez. perd.) ir Wendellas Carteris (11 atk. kam.) po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)