25 metu krepšinnkas iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir per 18 minučių surinko 10 taškų. D. Sabonis realizavo 5 dvitaškius metimus iš 6, bet abu tolimi metimai tikslo nepasiekė. Po krepšiais jis atkovojo 6 kamuolius bei 3 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Be kelių pagrindinių krepšininkų žaidusi „Pacers“ komanda pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje. Sužaidus pusketvirtos minutės po keturių iš eilės D. Sabonio pelnytų taškų Indianos ekipa pirmavo 10:7, o po tikslaus Myleso Turnerio tolimo metimo sužaidus beveik 5 minutes buvo priekyje 13:10. Tačiau vėliau sąlygas aikštėje diktavo svečiai iš Klivlando. Po pirmo kėlinio „Cavaliers“ turėjo 9 ta6k7 pranašumą (35:26), o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 13 taškų (60:47).

Antroje rungtynių dalyje D. Sabonis nerungtyniavo, o „Cavaliers“ ekipai pavyko išsaugoti solidų pranašumą.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo vidurio puolėjas iš Sakartvelo Goga Bitadzė, per 23 minutes pelnęs 18 taškų. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

„Cavaliers“ gretose daugiausiai – 14 taškų pelnė turkas Cedi Osmanas. Buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas ir D. Sabonio komandos draugas Gonzagos universitete Kevinas Pangosas per 13 minučių surinko 6 taškus. Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Goga Bitadzė 18 (4/7 trit., 3 blk.), Isaiah Jacksonas 12, Domantas Sabonis ir Mylesas Turneris po 10.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 14, Mitchas Ballockas ir Deanas Wade'as po 12, Kevinas Love'as 10.

NBA ikisezononinėse rungtynėse „Pacers“ iškovojo dvi pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų. Spalio 21d. NBA reguliariojo sezono kovas D. Sabonio ekipa pradės spalio 21 d. Šarlotėje su vietos „Hornets“.