Antras ikisezonines rungtynes „Pacers“ vidurio puolėjas D. Sabonis pradėjo perimdamas kamuolį ir savo ataką užbaigdamas taikliu metimu iš po krepšio.

Indianos ekipa pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, bet svaresnę persvarą susikrovė tik trečiame kėlinyje. Įpusėjus dvikovai svečiai turėjo tik 4 taškų persvarą (63:59), o po pertraukos „Pacers“ pagerino gynybą ir trečią kėlinį laimėjo 23:16. Ketvirtame kėlinyje Indianos ekipa išsaugojo persvarą ir iškovojo pirmąją pergalę kontrolinių rungtynių cikle.

Per pirmus tris kėlinius 28 minutes aikštėje praleidęs D. Sabonis ketvirtame kėlinyje nežaidė. Tačiau jis vis tiek spėjo surinkti solidžią asmeninę statistiką. Lietuvos krepšininkas pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą privertė suklysti varžovą. Tiesa, ir pats D. Sabonis suklydo net 6 kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė 27 taškus per 28 minutes surinkęs Malcolmas Brogdonas. 28 metų krepšininkas sumetė 10 dvitaškių iš 11, 2 tritaškius iš 3, bei 1 baudos metimą iš 3. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Klivlando „Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 14 taškų surinkęs ispanas Ricky Rubio. Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 14 min. pelnė 8 taškus (4/8 dvit., 0/2 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

„Pacers“: M. Brogdonas 27, D. Sabonis 14, M.Turneris ir C.Duarte – po 11, J. Lambas 9.

„Cavaliers“: R. Rubio 14, D. Windleris 12, L. Markkanenas 11, C. Sextonas 10, D. Garlandas 9.

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa rungtynes Čikagoje pradėjo labai nesėkmingai ir įpusėjus pirmam kėliniui atsiliko 4:15. Tada iniciatyvos ėmėsi 6 taškus iš eilės pelnęs J. Valančiūnas, bet jo pastangų neužteko. Po pirmų 12 minučių komandas skyrė 13 taškų (17:30), o vėliau „Bulls“ persvara tik didėjo.

Įpusėjus rungtynėms šeimininkai pirmavo 63:38, po trijų kėlinių jie jau turėjo 39 taškų pranašumą (96:57), o ketvirtame jis buvo pasiekęs ir rekordinę 46 taškų ribą (103:57). Nors baigiantis rungtynėms „Pelicans“ krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau sutriuškinimo J. Valančiūno komanda neišvengė.

Tiesa, pats Lietuvos krepšininkas surengė neblogą asmeninį pasirodymą. J. Valančiūnas per 28 min. pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo varžovų metimą.

Rezultatyviau už lietuvį „Pelicans“ gretose žaidė tik 17 taškų surinkęs Trey Murphy III ir 16 taškų pelnęs Naji Marshallas.

Čikagos „Bulls“ ekipoje pasižymėjo 21 tašką pelnęs Zachas Lavine'as, 19 pridėjo buvęs „Pelicans“ įžaidėjas Lonzo Ballas. J. Valančiūno oponentas juodkalnietis Nicola Vučevičius per 27 aikštėje praleistas minutes įmetė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Pelicans“: T. Murphy III 17, N. Marshallas 16, J. Valančiūnas 14, G. Temple ir N.Alexander-Walker – po 7.

„Bulls“: Z. Lavine 21, L. Ball 19, N. Vucevic 16, D. DeRozan 12, A. Caruso 10.