20-metis lietuvis efektyviai kilo nuo atsarginių suolo ir sėkmingu savo žaidimu prisidėjo prie Niujorko „Knicks“ pergalės 91:82 (25:20, 15:13, 18:24, 33:25) prieš Los Andželo „Lakers“ klubą.

Pirmo kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs Rokas iškart atkovojo kamuolį gynyboje ir prametė pirmą tritaškį, tačiau paskui per 24 sekundes vienas sušveitė 5 taškus.

R. Jokubaitis iš pradžių pataikė tolimą metimą, o tada perėmė kamuolį ir pelnė du taškus greitame puolime.

Baigiantis ketvirčiui mažeikiškis smeigė dar vieną tritaškį šūvį, kuris leido niujorkiečiams pirmauti 25:20.

Visgi vėliau gynėjas težaidė epizodiškai ir finišavo su tais pačiais 8 taškais (1/1 dvitaškis, 2/3 tritaškiai), 2 atkovotais, 1 perimtu ir 1 prarastu kamuoliu bei 1 pražanga per 8 minutes.

Pagrindiniu „Knicks“ pergalės kalviu tapo kitas atsarginis Milesas McBride'as, įskraidinęs visus 6 mestus tritaškius. Jo sąskaitoje – 22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Gerokai dažniau iniciatyvos ėmęsis Immanuelis Quickley surinko 25 taškus, bet nebuvo toks taiklus (1/6 tritaškis).

Primename, kad R. Rokas Jokubaitis šių metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 34-uoju šaukimu. Tiesa, ar jis jau artėjantį sezoną apsivilks „Knicks“ marškinėlius, ar visgi tobulės su „Barcelona“ apranga, kol kas neaišku.

Tuo metu dvipusę sutartį su Orlando „Magic“ ekipa sudaręs Ignas Brazdeikis šiąnakt pergale džiaugtis negalėjo.

Floridiečiai 84:94 (23:22, 19:23, 13:25, 29:24) nusileido Klivlando „Cavaliers“.

Iggy per 15 min. pasižymėjo 9 taškais (1/3 dvitaškis, 1/1 tritaškis, 4/4 baudos), 6 sugriebtais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Latvis Janis Timma pridėjo 8 taškus (1/1 dvitaškis, 2/8 tritaškiai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)