Po dviejų kėlinių „Suns“ pirmavo 48:46. Nieko blogo dar nežadėjo ir trečio ketvirčio pradžia, jame sužaidus 2 minutes svečiai dar buvo priekyje 53:50.

Tačiau tuomet „Clippers“ 7-ių minučių atkarpą laimėjo net 21:1 ir atitrūko 71:56. Prieš lemiamą kėlinį šeimininkų pranašumas siekė 11 taškų (80:69).

Ketvirto ketvirčio pradžią sėkmingiau sužaidę „Clippers“ didino pranašumą – 87:71. Likus žaisti 7 minutes svečiai po D. Bookerio dvitaškio mažino savo deficitą iki 6-ių taškų (89:83), tačiau 7:0 spurtu atsakę šeimininkai atitrūko (96:83) ir paskutinėmis minutėmis neleido varžovams priartėti.

Nugalėtojams beveik pusę taškų pelnė du krepšininkai. Paulo George'o sąskaitoje – 27 taškai (6/15 dvit., 3/11 trit., 6/7 baudos), 15 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Reggie Jacksonas pridėjo 23 taškus (9/17 metimai iš žaidimo).

Pralaimėjusiems DeAndre Aytonas pelnė 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius. Su nosį apsaugančia kauke žaidusio vieno „Suns“ lyderių Devino Bookerio sąskaitoje – 15 taškų (4/14 dvit., 1/7 trit, 4/4 baudos).

Tiek pat – 15 taškų – pelnė į rikiuotę po koronaviruso grižęs įžaidėjas Chrisas Paulas, atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.

„Turiu būti geresnis. Šį vakarą mečiau tragiškai. Galima sakyti, varžovai turėjo daugiau energijos. Man dar reikėjo laiko įsibėgėti“, – savikritiškai apie save atsiliepė 36-erių Ch. Paulas, pataikęs vos 5-is iš 19-os metimų iš žaidimo.

Jis ant parketo praleido 39 minutes, nors planas buvo kitoks. Sužaidus vos 4 minutes susižeidė Cameronas Payne'as, kuris puikiai pavadavo Ch. Paulą per pirmas dvejas Konferencijos finalo rungtynes.

C. Payne'as patyrė kairės kojos čiurnos traumą ir į aikštę daugiau nežengė. „Mums jo tikrai trūko“, – teigė „Suns“ lyderis D. Bookeris.

Finikso ekipos strategas Monty Williamsas pripažino, jog Ch. Paulas ketvirtadienį vakare turėjo žaisti trumpiau.

„Jis, ko gero, pavargo. Bet kai Cameronas negalėjo tęsti rungtynių, palikau Chrisą aikštėje ilgesniam laikui“, – teigė „Suns“ vyr. treneris.

Dešiniojo kelio traumą dar ketvirtosiose serijos rungtynėse su Jutos „Jazz“ patyręs „Clippers“ lyderis K. Leonardas praleido jau penktąsias rungtynes iš eilės.

„Clippers“ dar niekada klubo istorijoje nėra laimėjusi Vakarų konferencijos finalo.

„Clippers“: Paulas George 27, Reggie Jacksonas 23, Ivica Zubacas 15, Terance Mannas 12 taškų.

„Suns“: DeAndre Ayton 18, Chrisas Paulas ir Devinas Bookeris po 15, Mikalis Bridgesas 13, Cameronas Johnsonas 12 taškų.

Pirmąją dvikovą „Suns“ laimėjo 120:114. Trečiosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį jau Los Andžele.

Antrose rungtynėse Monte Williamso auklėtiniai laimėjo 104:103.

Ketvirtosios rungtynės taip pat vyks Los Andžele.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)