22-ejų metų snaiperis ne tik atvedė Atlantos „Hawks“ į NBA Rytų konferencijos finalą, bet ir jo starte iškart netikėtai pačiupo grobį: „Vanagai“ pirmose serijos iki keturių pergalių rungtynėse svečiuose 116:113 (25:28, 29:31, 34:26, 28:28) įveikė ryškiais poros favoritais laikytus Milvokio „Bucks“.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes šeimininkai dar pirmavo 105:98, tačiau viskas sprendėsi paskutinėmis mačo sekundėmis: čia užtikrinčiau pasirodė ir pergalę nugvelbė būtent „Hawks“.

Mike'o Budenholzerio auklėtiniai prieš pat finalinę sireną galėjo išsigelbėti ir išplėšti pratęsimą, bet lemiamą metimą patikėjo Khrisui Middletonui, kurio kertinis tritaškis, kaip, beje, ir visi aštuoni paleisti prieš tai, skriejo pro šalį.

Džordžijos valstijos sostinės atstovams beveik pusšimtį taškų sumetė aikštelėje tiesiog šėlęs T. Youngas, kuris per 41 minutę surinko 48 taškus (13/21 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai, 10/12 baudos), 11 rezultatyvių perdavimų ir 6 atkovotus kamuolius.

Trae tapo pirmuoju žaidėju per visą NBA istoriją, kuris konferencijos finale pelnė daugiau nei 45 taškus ir dar atliko bent 10 rezultatyvių perdavimų.

Prie „Vanagų“ vagystės Milvokyje svariai prisidėjo ir Johnas Collinsas, finišavęs su 23 taškais (10/11 dvitaškiai, 1/5 tritaškis) ir 15 atkovotų kamuolių, Kevinas Huerteris, pasiūlęs 13 taškų, bei Clintas Capela, pridėjęs 12 taškų ir 19 sugriebtų kamuolių.

„Bucks“ gretose per plauką nuo trigubo dublio buvo Giannis Antetokounmpo, sukaupęs 34 taškus (14/23 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/8 baudos), 12 atkovotų kamuolių 9 rezultatyvius perdavimus.

33 taškais ir 10 rezultatyvių perdavimų pasižymėjo Jrue Holiday'us (9/13 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai), 15 taškų – K. Middletonas (6/14 dvitaškiai, 0/9 tritaškiai, 3/4 baudos).

Primename, kad Vakaruose dėl teisės žaisti NBA Superfinale kovoja Finikso „Suns“ ir Los Andželo „Clippers“. Kol kas serijoje 2:0 „Saulių“ naudai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)