„Bucks“ po pratęsimo laimėjo svarbiausią akistatą 115:111 (25:28, 22:25, 35:28, 27:28, 6:2) ir serijoje šventė galutinę pergalę 4-3.

Per Giannis Antetokounmpo erą Milvokyje klubas konferencijos finalą pasiekė antrą kartą. Jame teks kautis su Filadelfijos „76ers“ arba Atlantos „Hawks“ – ne mažiau atkaklios serijos rezultatas kol kas lygus 3-3.

Vakarų konferencijos finale susitiks Los Andželo „Clippers“ ir Finikso „Suns“.

Atkaklios „Nets“ ir „Bucks“ kovos kulminacijoje Kevinas Durantas žaidė 53 minutes ir pelnė 48 taškus, užfiksuodamas septintųjų NBA atkrintamųjų varžybų serijos rungtynių rekordą.

Tačiau būtent jis nesėkmingai ėmėsi iniciatyvos pratęsimo pabaigoje mesdamas sudėtingą tritaškį, po kurio kamuolys net nelietė lanko.

Pratęsimas septintajame serijos mače buvo žaidžiamas po 15 metų pertraukos.

„Galiu drąsiai pasakyti, kad gyvenime nebuvau žaidęs tokių rungtynių“, – stebėjosi vienas „Bucks“ lyderių Khrisas Middletonas.

„Nets“ geriau pradėjo susitikimą ir laimėjo pirmą jo dalį, vis dėlto ketvirto kėlinio pabaigoje priekyje jau buvo svečiai, ir K. Durantas prireikė gelbėti komandą.

Likus žaisti 42 sek. iki sirenos puolėjas priartino „Nets“ iki 107:109, o „Bucks“ net gavusi pakartotinį šansą po puolime atkovoto kamuolio nesugebėjo sutilpti į atakai skirtą laiką.

Šeimininkų atsakomasis išpuolis baigėsi itin sunkiu K. Duranto metimu apsisukus ir atšokant nuo jį spaudusio P.J. Tuckerio. „Nets“ žvaigždė tik pirštų galais užmynė tritaškio liniją, antraip mačo baigtis būtų buvusi kitokia.

Tačiau teisėjai įskaitė dvitaškį, kuris atnešė pratęsimą. O per jį K. Durantas taškų nebepelnė, ir visa Bruklino komanda jų įmetė tik 2.

„Bucks“ pergalę lėmė taiklūs Giannio Antetokounmpo ir Kh. Middletono metimai.

Per visas rungtynes pirmasis surinko 40 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, antrojo sąskaitoje – 23 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

„Tie vaikinai yra puikūs kovotojai. Buvo nuostabu, kaip jie priešinosi varžovams, kaip rado būdų laimėti lemiamas rungtynes per pratęsimą išvykoje. Mums reikėjo kiekvieno iš tų metimų“, – sakė „Bucks“ strategas Mike'as Budenholzeris.

K. Durantui nepakako Jameso Hardeno pagalbos – po traumos į varžybų ritmą grįžti nespėjęs gynėjas taiklumu nežibėjo ir tenkinosi 22 taškais, tiesa sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir išdalino tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Trečioji „Nets“ žvaigždė Kyrie Irvingas praleido mačą dėl čiurnos patempimo.

Primename, kad „Bucks“ pradėjo seriją dviem pralaimėjimais, o vėliau du kartus lygino jos rezultatą.

„Nets“: Kevinas Durantas 48 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 22 (2/12 trit., 10/10 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kl.), Blake'as Griffinas 17 (11 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14, Joe Harrisas 10 (9 atk. kam.);

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (13 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Brookas Lopezas 19 (4 bl.), Jrue Holiday 13 (8 rez. perd.), P.J. Tuckeris 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)