„Clippers“ gelbėtoju tapo traumuotą Kawhi Leonardą startiniame penkete pakeitęs Terance'as Mannas. 24 metų krepšininkas per pirmas penkerias konferencijos pusfinalio rungtynes buvo iš viso pelnęs 25 taškus, tačiau šeštose įmetė net 39 taškus.

Būtent jo ir Reggie Jacksono taiklūs metimai lėmė, kad trečio kėlinio viduryje 85:64 pirmavusi „Jazz“ ekipa, baigiantis kėliniui turėjo vos 2 taškų (90:88) pranašumą.

Nors „Jazz“ krepšininkai ketvirtame kėlinyje mėgino sugrįžti į žaidimą, bet audringai savų žiūrovų palaikomi šeimininkai siuntė į svečių krepšį vieną taiklų metimą po kito ir nuosekliai didino savo pranašumą. Ketvirtame kėlinyje sužaidus 3 min. 40 sek. prancūzas Nicolas Batumas tritaškiu padidino „Clippers“ pranašumą iki 7 taškų (107:100).

Tiesa, netrukus Bojanas Bogdanovičius dviem tolimais metimais sumažino „Jazz“ atsikimą iki minimumo, bet tai buvo paskutinis „džiazmenų“ pasispardymas. Paulas George'as ir T. Mannas organizavo šeimininkų spurtą 9:0 ir šią persvarą „Clippers“ išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Clippers“: Terance'as Mannas 39, Paulas George'as 28, Reggie Jacksonas 27 (10 rez.perd.), Nicolas Batumas 16.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 39 (9 atk. kam.., 9 rez.perd.), Jordanas Clarksonas ir Royce'as O'Neale'as (10 atk. kam.) po 21, Bojanas Bogdanovičius 14, (9/17 tritaškiai), 21, Rudy Gobertas 12 (10 atk.k.).

„Clippers“ į NBA konferencijos finalą pateko pirmą kartą per savo 51 metų istoriją. Vakarų konferencijos finale jų laukia akistata su Finikso „Suns“ komanda.

Tuo metu, Rytų konferencijos pusfinalyje Filadelfijos „76ers“ sugebėjo išvengti „Jazz“ likimo. NBA reguliariame sezone Rytų konferencijoje pirmą vietą užėmusi Filadelfijos komanda penktadienį Atlantoje 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23) įveikė vietos „Hawks“ ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą 3:3.

Užtikrintai rungtynes pradėję „Hawks“ krepšininkai pirmame kėlinyje turėjo 12 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių pirmavo 51:47. Tačiau po pertraukos įsijungė „76ers“ toliašaudė artilerija. Šeimininkai pataikė keturis tritaškius iš eilės, laimėjo atkarpą 14:0 ir išsiveržė į priekį 61:51.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui po Joelio Embiido dvitaškio „76ers“ pirmavo 92:84, bet „Hawks“ krepšininkai nepasidavė. Likus žaisti 1 min. 59 sek. Trae Youngas tolimu metimu sumažino atsilikimą iki minimumo (93:94), tačiau Filadelfijos ekipa atsakė J. Embiido dvitaškiu, o pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (12 rez.perd.), Kevinas Huerteras 17 (11 atk.k.), Danilo Gallinari 16, Clintas Capela 14.

„76ers“: Sethas Curry ir Tobias Harris po 24, Joelis Embiidas 22 (13 atk.k.), Tyrese Maxey 16.

Lemiamos – septintosios šios serijos rungtynės vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį Filadelfijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)