Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku griežė Chrisas Paulas, per 31 minutę pelnęs 17 taškų ir atlikęs beveik tiek – 15 – rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas nepadarė nė vienos klaidos, atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir dukart prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Nikola Jokičius per 30 min. pelnė 24 taškus (9/17 iš žaidimo, 5/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai pirmavo 52:42, o po ilgosios pertraukos skirtumas tarp varžovų tik augo. „Suns“ trečią ketvirtį pradėjo 10:1 ir atitrūko 62:43.

Trečiame ketvirtyje į atlapus vienas kitam kibo „Nuggets“ puolėjas Aaronas Gordonas ir „Suns“ žaidėjas Jae Crowderis. Po apsistumdymo krepšininkus išskyrė komandų draugai, o teisėjai abiem skyrė po techninę pražangą.

Prieš lemiamą kėlinį svečiai atsiliko 67:86, tačiau „Suns“ neleido abejoti savo pranašumu ir paskutinėmis minutėmis komandų strategai taupė savo lyderius kitoms serijos rungtynėms.

„Suns“ pataikė beveik kas antrą tritaškį (18/38, 47,4 %), „Nuggets“ toliašaudė artilerija tiksli buvo kas trečią šūvį (14/43, 32,6 %), „Suns“ nežymiai laimėjo kovą po „lenta“ (52 – 46), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (27 – 24) bei rečiau klydo (7 – 11).

Dabar serija kelsis į Denverį, trečiosios rungtynės vyks penktadienį naktį, ketvirtosios – sekmadienį.

„Suns“: Devinas Bookeris 18, Chrisas Paulas 17, Mikal Bridges 16, DeAndre Ayton 15, Jae Crowder 11, Torrey Craig 10 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (8/14 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudos, 13 atkov. kam., 6 rez. perd.), Michael Porter ir Paul Milsap po 11, Will Barton 10 taškų.

Pirmose pusfinalio rungtynėse Finikso „Suns“ pergalę iškovojo 122:105 (28:28, 29:30, 31:21, 34:26).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)