Pirmą vietą Rytuose reguliariajame sezone užėmę filadelfiečiai jau pirmose rungtynėse 124:128 (27:42, 27:32, 29:25, 41:29) nusileido iš penktos pozicijos atkrintamąsias varžybas pradėjusiems „Vanagams“ ir prarado namų aikštės pranašumą.

Trae Youngo užkurti svečiai labai greitai, jau pirmame kėlinyje pabėgo į priekį 15 taškų skirtumu (27:42), o antrame ketvirtyje atitrūko dar labiau – 31:57.

Vis dėlto „76-ers“ nekapituliavo ir paskutinę mačo sekundėmis priartėjo iki vieno metimo – 124:126. Tiesa, laiko išplėšti pratęsimą ar net pergalę jiems nebeužteko.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo T. Youngo žvaigždė. Trae surinko 35 taškus (7/12 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 9/9 baudos) ir 10 rezultatyvių perdavimų. Po 21 tašką pridėjo Bogdanas Bogdanovičius (5/12 tritaškiai) ir Johnas Collinsas (3/4 tritaškiai).

Pensilvanijos valstijos komandai net 39 taškus sukaupė į rikiuotęs grįžęs Joelis Embiidas (11/18 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 14/15 baudos, 9 atk. kam). 21 tašką pasiūlė Sethas Curry (5/9 tritaškiai), 20 – Tobias Harris (10 atk. kam.), 17 – Benas Simmonsas (7/7 dvitaškiai, 3/10 baudos, 10 rez. perd.).

Primename, kad kitoje NBA Rytų konferencijos pusfinalio poroje kaunasi Bruklino „Nets“ ir Milvokio „Bucks“ (kol kas serijoje – 1:0).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)