Ją pergale 115:107 (30:32, 33:29, 35:23, 17:23) pradėjo brukliniečiai, kurie išsiveržė į priekį 1:0.

Tiesa, „Nets“ džiaugsmą apkartino vieno komandos lyderių ir jos atakų dirigento Jameso Hardeno trauma. Barzdočius aikštėje išbuvo tik 42 sekundes ir pasiprašė keitimo, nes jam atsinaujino pakinklės sausgyslės skausmai. Dėl šios problemos J. Hardenas reguliariojo sezono pabaigoje praleido net 20 iš 21 rungtynių.

Žvaigždės netektis sutrikdė šeimininkus ir jie pirmame kėlinyje atsiliko 11:20, tačiau netrukus persigrupavo ir perėmė iniciatyvą: antrame ketvirtyje savo sąlygas ėmė diktuoti jau „Nets“ – 59:48.

Po didžiosios pertraukos Steve' Nasho auklėtiniai dar labiau nutolo (98:82), kol galiausiai mačo laimėtojas nebekėlė abejonių – 115:96. Nors „Bucks“ finišavo arkarpa 11:0, taip tik sušvelnino galutinį skirtumą.

„Nets“ į priekį vedė Kevinas Durantas su 29 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas su 25 (8 rez. perd.), Joe Harrisas su 19 (5/9 tritaškiai) ir Blake'as Griffinas su 18 taškų (14 atk. kam.).

Susižeidus J. Hardenui puikią progą pasireikšti gavo buvęs Maskvos CSKA gynėjas Mike'as Jamesas, kuris nenuvylė ir per 30 minučių pasižymėjo 12 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), 7 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Svečių, kurie pataikė tik kas penktą tritaškį (6 iš 30), gretose pastebimiausi buvo Giannis Antetokounmpo su 34 taškais (16/24 metimai iš žaidimo, 0/3 baudos, 11 atk. kam.), Brookas Lopezas su 19, Jrue Holiday'us su 17 (9 atk. kam.) ir Khrisas Middletonas su 13 taškų (6/23 metimai iš žaidimo, 13 atk. kam.).

Kita Rytų pusfinalio pora – Filadelfijos „76ers“ ir Atlantos „Hawks“ – savo santykius pradės aiškintis sekmadienio vakarą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)