Michaelo Malone'o auklėtiniai išvykoje 126:115 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14) palaužė Portlando „Trail Blazers“ ir laimėjo seriją 4-2.

Nugalėtojams Nikola Jokičius pelnė 36 taškus per lygiai tiek pat žaidimo minučių: Jokeriu pravardžiuojamas aukštaūgis iš Serbijos pataikė 11 dvitaškių iš 18, 2 tritaškius iš 4, visus 8 baudų metimus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 5 kartus.

Konferencijos pusfinalį klubas, kurio administracijoje dirba lietuviai Martynas Pocius ir Tomas Balčėtis, pasiekė trečius metus iš eilės.

„Trail Blazers“ trečiame ketvirtyje pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau Monte Morriso tritaškis sulig kėlinio sirena leido svečiams prieš lemiamą žaidimo atkarpą deficitą apkarpyti iki 3 taškų.

Taikliais tolimais metimais „Nuggets“ perėmė iniciatyvą ir 10 tūkst. žiūrovų palaikomiems Portlando atstovams nebesuteikė vilčių paskutinėmis minutėmis.

Lemiamą pergalę arenoje stebėjo ir traumuotas Denverio ekipos įžaidėjas Jamalas Murray, tuo metu pralaimėtojų gretose rungtyniaujantį CJ McCollumą guodė į tribūnas užsukęs jo brolis Errickas McCollumas iš Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubo.

Pusfinalyje „Nuggets“ susitiks su Finikso „Suns“, kurie 4-2 eliminavo titulo neapgynusius Los Andželo „Lakers“.

„Blazers“: Damianas Lillardas 28 (13 rez. perd., 5 kl.), C.J. McCollumas 21, Normanas Powellas 17, Carmelo Anthony 14, Jusufas Nurkičius 13;

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36, Michaelas Porteris 26, Monte Morrisas 22 (9 rez. perd.), Aaronas Gordonas 13, Facundo Campazzo ir JaMychalas Greenas (9 atk. kam.) – po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)