Penktųjų serijos rungtynių baigtį Jutoje nulėmė pirmasis kėlinys. Uraganišką puolimą pademonstravę aikštės šeimininkai po pirmąjį ketvirtį laimėjo net 47:27.

Vėliau „Jazz“ tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir neleido svečiams nė karto pirmauti šioje dvikovoje. Didžiausias skirtumas tarp komandų buvo trečiame kėlinyje – 35 taškai.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė Donovonas Mitchellas, 24 taškus pridėjo Jordanas Clarksonas. „Grizzlies“ ekipoje išsiskyrė Ja Morantas ir Dillonas Brooksas, pelnę po 27 taškus.

Šįkart J. Valančiūnas nesurinko sau įprasto dvigubo dublio. Memfio ekipai lietuvis per 28 min. pelnė 18 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

JV gerokai pranoko tiesioginis oponentas Rudy Gobertas. Prancūzas pelnė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Geriausią karjeroje sezoną žaidęs J. Valančiūnas reguliariajame sezone vidutiniškai per rungtynes pelnė 17,1 taško, atkovojo 12,5 kamuolio ir atliko 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamosiose varžybose serijoje su „Jazz“ jis vidutiniškai per dvikovą pelnė 15 taškų, sugriebė 9,8 kamuolio ir atliko 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Jonas Valančiūnas prieš Jutos "Jazz". Statistika

Jazz“:Donovanas Mitchellas 30, Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 23 (15 atk.k.), Bojanas Bogdanovičius ir Royce'as O'Nealas po 17.

Grizzlies“: Ja Morantas 27, Dillonas Brooksas 27, Jonas Valančiūnas 18, Jarenas Jacksonas Jr. 15.

Šioje serijoje „Grizzlies“ laimėjo tik pirmąsias tarpusavio rungtynes Jutoje, tačiau kai prie Jutos ekipos prisidėjo dėl traumos nežaidęs lyderis Donovanas Mitchellas, „Jazz“ užtikrintai nužygiavo iki pergalės, laimėdama seriją 4-1.

Vakarų konferencijos nugalėtojai antrame atkrintamųjų varžybų rate susigrums su Los Andželo „Clippers“ ir Dalaso „Mavericks“ poros nugalėtoja.

Filadelfijos „76ers“ penktose serijos rungtynėse trečiadienį namie 129:112 įveikė Vašingtono „Wizards“ ir laimėjo seriją 4-1.

Be traumuotos žvaigždės Joelio Embiido žaidusią Filadelfijos ekipą į priekį traukė karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Sethas Curry. Jo sąskaitoje – 30 taškų.

28 taškus pridėjo Tobias Harrisas, o Beno Simmonso sąskaitoje – trigubas dublis: 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“ komandai 32 taškus pelnė Bradley Bealas, 24 – Russellas Westbrookas (8 atk.k. 10 rez.p.), 21 ž Rui Hachimura.

Kitame atkrintamųjų varžybų etape „76ers“ laukia akistata su Atlantos „Hawks“ komanda, kuri trečiadienį Niujorke 103:89 įveikė vietos „Knicks“ ir laimėjo seriją 4-1.

Nugalėtojus į priekį traukė Trae Youngas, 18 iš savo 36 taškų pelnęs ketvirtame kėlinyje. Niujorko komandai 23 taškus surinko Julius Randle'as.

Los Andžele vykusiose penktose serijos iki 4 pergalių rungtynėse Dalaso „Mavericks“ po permainingos kovos 105:100 nugalėjo vietos „Clippers“ krepšininkus.

Įspūdingą šou surengė Luka Dončičius. Slovėnas per 42 min. pelnė 42 taškus (11/24 dvitaškiai, 6/12 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

L. Dončičiaus pastangų užteko, kad Dalaso ekipa trečio kėlinio pabaigoje perimtų iniciatyvą ir, surengusi spurtą 22:3, padidintų savo persvarą iki 16 taškų.

„Mavericks“ sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose ir serijoje išsiveržė į priekį 3-2. Kitos rungtynės vyks penktadienį Dalase.

Nugalėtojams Timas Hardaway Jr. pelnė 20 taškų, Bobanas Marjanovičius 9, Kristapas Porzingis ir Dorianas Finney-Smithas po 8.

„Clippers“ ekipai Paulas „George'as pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Kawhi Leonardas ir Reggie Jacksonas pridėjo po 20.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)