Dar daugiau nerimo nei pralaimėjimas „Lakers“ stovyklai atnešti turėjo Anthony Daviso trauma. Nuo vasario iki balandžio nerungtyniavęs ir 20 rungtynių praleidęs aukštaūgis pirmoje susitikimo pusėje paliko aikštę dėl kairės kirkšnies patempimo.

Likę be vieno iš savo lyderių trečiame kėlinuke Los Andželo krepšininkai sukrapštė vos 15 taškų ir prieš lemiamą susitikimo dalį atsiliko rezutlatu 65:81.

Vedami LeBrono Jameso „Lakers“ sugebėjo grąžinti intrigą į rungtynes, tačiau kitoje barikadų pusėje puikų pasirodymą surengė Chrisas Paulas. Finikso komandos įžaidėjas susitikimą užbaigė surinkęs 18 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus bei nepraradęs nė vieno kamuolio.

25 taškais atsakęs Jamesas nesulaukė solidesnės komandos draugų pagalbos. Sėkmingiausias savo rungtynes šioje serijoje sužaidė 12 taškų pelnęs Marcas Gasolis, tačiau be LeBrono nė vienas kitas „Lakers“ starto penketo krepšininkas nepasiekė dviženklio pelnytų taškų skaičiaus.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Finikse, o šeštosios – Los Andželo „Staples Center“ arenoje. Jei serijoje prireiks septintosios dvikovos, joje namų aikštės pranašumas priklausys „Suns“ ekipai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (9/14 dvit., 1/7 trit., 4/7 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kl.), Marcas Gasolis 12 (23 min., 3/5 trit., 8 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blk.), Kyle'as Kuzma 11, Alexas Caruso 10 taškų (1 rez. perd., 4 kl.).

„Suns“: Chrisas Paulas 18 (7/12 dvit., 0/3 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Jae Crowderis ir Devinas Bookeris (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 17, DeAndre Aytonas 14 (17 atk. kam.), Cameronas Payne'as 13, Mikalas Bridgesas 11 taškų.

Įtikinamą serijoje Rytų konferencijos atkrintamosiose varžybose įgijo Atlantos „Hawks“. Penktoje vietoje reguliarųjį sezoną užbaigusi ekipa namuose 113:96 (25:26, 28:23, 35:22, 25:25) pranoko ketvirtą vietą užėmusius Niujorko „Knicks“ ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko santykiu 3:1.

Po ilgosios pertraukos atitrūkę svečiai ketvirtajame kėlinuke pirmavo net 26 taškų skirtumu, o paskutiniąsias susitikimo minutes aikštėje užbaigė rezerviniai abiejų komandų krepšininkai.

Reguliariojo sezono pabaigoje įsibėgėjęs Atlantos klubas šiuo metu fiksuoją ilgiausią aktyvią paeiliui namuose laimėtų rungtynių seriją NBA lygoje. 13 pastarųjų rungtynių „State Farm“ arenoje laimėjusi ekipa per pastaruosius 23 namie žaistus susitikimus patyrė tik 2 pralaimėjimus.

„Hawks“: Trae Youngas 27 (5/7 dvit., 4/14 trit., 5/5 baud., 9 rez. perd.), Johnas Collinsas 22 (8 atk. kam.), Danilo Gallinari 21, Bogdanas Bogdanovičius 12 (4/9 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Huerteris 11, Clintas Capela 10 taškų (15 atk. kam.).

„Knicks“: Julius Randle'as 23 (5/15 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kl.), R.J. Barrettas 21, Derrickas Rose'as 18 (6 rez. perd.), Obi Toppinas 13, Alecas Burksas 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)