Nuo pat dvikovos pradžios savo sąlygas aikštėje diktavo Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja Jutos komanda. Dviženklį pranašumą jau pirmame kėlinyje įgijusi „Jazz“ vėliau daugiausiai pirmavo 15 taškų skirtumu.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui aikštės šeimininkai buvo atsilikę 87:96, tačiau nenuleido rankų ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Vienas iš „grizlių“ lyderių Ja Morantas baudų metimais įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmą kartą persvėrė rezultatą Memfio ekipos naudai 107:105.

Vis dėlto daug jėgų atidavę aikštės šeimininkai nesugebėjo išsaugoti trapaus pranašumo – svečiai į intrigos atkūrimą atsakė Donovano Mitchello inicijuotu spurtu 2:14 (109:119) ir dvikovos baigtis buvo nulemta.

Nugalėtojus į priekį vedė D. Mitchellas ir Mike'as Conley, atitinkamai pelnę 29 ir 27 taškus. Memfio ekipoje rezultatyviausiųjų duetą sudarė J. Morantas ir Dillonas Brooksas. Jie surinko atitinkamai 28 ir 27 taškus.

„Grizzlies“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis per 35 min. pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė. Jam būnant aikštėje Memfio komanda pelnė 22 taškais mažiau nei varžovai (+/- indeksas).

Tiesioginis JV oponentas Rudy Gobertas per 35 min. pelnė 15 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

Kitas rungtynes komandos pirmadienį vėl žais Memfyje, o paskui serija kelsis į Jutą.

Grizzlies“: Ja Morantas 28, Dillonas Brooksas 27, Graysonas Allenas 17, Kyleas Andersonas 11 (13 atk.k.), Jonas Valančiūnas 10 (13 atk.k.), Jaenas Jacksonas Jr. 9.

Jazz“: Donovanas Mitchellas 29, Mike'as Conley 27, Bojanas Bogdanovičius, Rudy Gobertas (14 atk.k.), Jordanas Clarksonas po 15, Royce'as O'Neale'as 12.