„Wizards“ Rytų konferencijoje užėmė 8-ą vietą ir atkrintamosiose susitiks su Rytų konferencijos lydere Filadelfijos „76ers“ ekipa. Pirmasis mačas – šį sekmadienį.

Nors Domantas Sabonis trečio kėlinio viduryje fiksavo 10-ą sezone trigubą dublį, iš viso per 32 min. pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau tai menkai guodė „Pacers“ sirgalius: tuo metu ekipas skyrė beveik 30 taškų.

Lietuvis jau ketvirto kėlinio pradžioje baigė savo pasirodymą surinkęs šešias asmenines pražangas.

„Indystar.com“ apžvalgininkas Greggas Doyelas tvirtina, jog kaip ir pernai, šiemet „Pacers“ buvo tiesiog „minkšta“ komanda.

„Šį mačą buvo sunku stebėti. Kaip ir visą sezoną. Ar tikrai tą kartosime ir kitąmet?“, – klausia „Indystar“ apžvalgininkas.

„Ar tikrai Nate'as Bjorkgrenas yra šios komandos problema? Visi pranešimai, tiek vietinėje, tiek nacionalinėje žiniasklaidoje suponuoja, kad jis yra problema. Jis – mikro strategas, kuris bando suvaldyti savo žaidėjus“, – tvirtina žurnalistas.

Anot jo, tai buvo „gyvenk arba mirk“ rungtynės, svarbiausias mačas, kuriame „Pacers“ negalėjo pataikyti, gintis ar atkovoti kamuolių.

„Vienintelis dalykas, ką jie energingai darė, tai skundėsi, ypač Domantas Sabonis, kurį šiaip aš mėgstu.

Jam nepatinka, kai prieš jį taip pat žaidžiamas fizinis krepšinis. Pagal jį, visada yra pražanga, kai kietai žaidžiama prieš jį, tačiau niekad, kai jis pats kietai rungtyniauja.

Nelengva buvo žiūrėti į šį vaikiną, kaip ir sunku stebėti visą komandą“, – reziumuoja „Indystar“ apžvalgininkas.

Pats strategas N. Bjorkgrenas teigė negalvojantis apie savo ateitį, nes visos jo mintys skirtos tik komandai ir žaidėjams.

„Man patiko kaip mes žaidėme paskutines 10-12 rungtynių, bet vakaras nebuvo toks, kokio mes norėjome“, – po mačo reziumavo strategas.

„Šiuo metu visas mano dėmesys žaidėjams, negalvoju apie save. Noriu atlikti tik tai, kas būtų geriausia šiems vaikinams“, – atsakė strategas paklaustas, ar tikisi ir toliau vadovauti „Pacers“ ekipai.

„Aš atidaviau savo širdį kiekvienoms rungtynėms, šiai organizacijai ir ypač žaidėjams. Apie juos labiausiai ir galvoju, apie mūsų komandos krepšininkus.

Tai nebuvo tokie metai ir rezultatai, kokių norėjome“, – pripažino Indianos klubo vedlys.

Domantas Sabonis, Nate Bjorkgren
Foto: AP / Scanpix

Pats Domantas Sabonis tvirtino, kad sezone netrūko nuopuolių ir pakilimų.

„Rūbinėje tvyrojo puiki atmosfera, padėjome vienas kitam, turėjome ypatingą komandą iki pat paskutinių rungtynių.

Asmeniškai kiekvienais metais stengiuosi patobulėti, stengiuosi kuo galėdamas padėti komandai. Organizacija pasitiki manimi, aš noriu atsidėkoti geru žaidimu.

Kalbant apie šį sezoną, buvo išties sunkus, nenoriu teisintis, tačiau komandą ypač dažnai retino traumos. Visada esu pasiruošęs iššūkiams. Dabar metas pailsėti, atsipūsti ir sugrįžti stipresniems“, – po rungtynių kalbėjo D. Sabonis.

Lietuvis buvo paklaustas apie vyriausiąjį trenerį, ką jis mano apie jo ateitį, ar Nate'as ir toliau turėtų vadovauti ekipai?

„Jam nebuvo lengvas sezonas. Kaip sakiau, komandoje netrūko traumuotų žaidėjų. Bet žinote, treniruotėse stengėmės tobulėti, sunkiai dirbome kartu, ieškojome optimaliausių sprendimų aikštėje“, – teigė D. Sabonis.

Domantas Sabonis mače su "Wizards"
Foto: DELFI