Viena pergalė per likusias dvejas reguliariojo sezono rungtynes padėtų „Mavericks“ ekipai užsitikrinti mažiausiai 6 vietą Vakarų konferencijoje.

Aikštės šeimininkams šįkart užduotį palengvino patys varžovai – žaidė be 4 starto penketo žaidėjų. Lonzo Ballas, Zionas Williamsonas, Brandonas Ingramas ir Stevenas Adamsas dėl traumų negalėjo žengti į aikštę.

L. Dončičius per 31 min. nugalėtojams pelnė 33 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 7 iš 15 tritaškių. Slovėnas reabilitavosi po savo sezono antirekordo paskutinėse rungtynėse su Memfio „Grizzlies“, kur surinko vos 12 taškų.

Rungtynių lūžis įvyko dar pirmoje dvikovos dalyje, kai Dalaso komanda surengė spurtą 33:8, į jį iniciavęs L. Dončičius pelnė 16 taškų. Antrąjį kėlinį „Mavericks“ pelnė 45 taškus – tai klubo sezono vieno kėlinio rezultatyvumo rekordas.

Į aikštę po traumos grįžęs Kristapas Porzingis pridėjo 19 taškų. Latvis visą ketvirtą kėlinį jau sėdėjo ant atsarginių suolo, tuo metu „Mavericks“ pirmavo didžiausiu 31 taško skirtumu.

Penktadienį „Mavericks“ namie žais su Toronto „Raptors“.

Mavericks“: Luka Dončičiu 33, Tim Hardaway Jr. 27, Kristapas Porzingis 19.

Naujojo Orleano „Pelicans“: Ericas Bledsoe ir Jaxsonas Hayesas po 15.