20-metis snaiperis gavo kaip niekada daug progos pasireikšti ir laiko veltui nešvaistė.

Nors prasčiausia Rytų konferencijos komanda Detroito „Pistons“ (20/48) dar sykį suklupo – svečiuose 104:118 (17:34, 26:22, 30:33, 31:29) nusileido Filadelfijos „76-ers“ (47/21), bet laimėjo abu kėlinius, kuriuose žaidė mūsiškis.

D. Sirvydis ant parketo pasirodė jau antrojo ketvirčio pradžioje ir netgi inicijavo saviškių spurtą: po dviejų taiklių Deivio tritaškių užkurtų „Pistons“ atsilikimas nuo minus 22 taškų (17:39) sumažėjo iki minus 12-os (42:54).

Trečią kėlinį prasėdėjęs ant atsarginių suolo D. Sirvydis nuo jo pakilo ketvirtajame ir jo metu pridėjo dar du taškus.

Iš viso Deividas, kuris sužaidė neabejotinai geriausias savo kol kas dar labai jaunos NBA karjeros rungtynes, per 24 minutes pasižymėjo 8 taškais (1/2 dvitaškis, 2/4 tritaškiai), 6 atkovotais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu. Be to, jam būnant aikštėje „Pistons“ atrodė geriau už savo varžovus (+6 taškai).

Visus keturis Deivio išmestus tritaškius galite pažiūrėti ČIA.

Svečiams Jerami Grantas ir Saddiqas Bey'us sumetė po 14 taškų.

Tuo metu nugalėtojams Joelis Embiidas pelnė 29, Tyrese'as Maxey – 22, Dwightas Howardas – 19 (14 atk. kam.), o Tobias Harrisas – 18 taškų.

Fantastišką pasirodymą San Fransiske surengė NBA lygos kryptį pakeitęs Stephenas Curry.

Stephas per tris kėlinius įšveitė net 11 tritaškių ir iš viso sukaupė 49 taškus, o jo vedama „Golden State Warriors“ (35/33) kariauna 136:97 (37:25, 36:23, 33:19, 30:30) nepasigailėjo Oklahomos „Thunder“ (21/47) ekipos.

S. Curry labiausiai siautėjo pirmame ir trečiame kėliniuose, kuriuose įmetė atitinkamai 24 ir 22 taškus.

Gynėjas per 29 min. finišavo su 3 taikliais dvitaškiais iš 5, 11 įskraidintų tritaškių iš 21-o ir 10 realizuotų baudų iš 10-ies.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (49)