Slovėnas sumetė 24 taškus (2/9 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 5/10 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tiesa, suklydo 6 kartus.

Lemiamu metu ketvirto kėlinio pabaigoje šaltais nervais pasižymėjęs Timas Hardaway pridėjo 23 taškus.

„Nets“ gretose Kyrie Irvingas į savo sąskaitą sukrovė net 45 taškus, Kevinas Durantas atseikėjo 20, bet to buvo maža.

Traumuotą Jamesą Hardeną pavaduojantis Mike'as Jamesas per 16 min. pelnė 2 taškus ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, bet prarado kamuolį tiek pat sykių.

„Mavericks“ Vakarų konferencijoje užima penktą vietą, o atkrintamųjų varžybų bilietą jau atsispausdinę „Nets“ Rytuose žengia antri. Bruklino klubas ilgą laiką pirmavo savo konferencijoje, bet dabar skaičiuoja keturių nesėkmių iš eilės seriją.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24, Timas Hardaway 23, Dorianas Finney-Smithas 17, Jalenas Brunsonas 15;

„Nets“: Kyrie Irvingas 45, Kevinas Durantas 20 (9 atk. kam.), Jeffas Greenas 11, Blake'as Griffinas (10 atk. kam.) ir Bruce'as Brownas – po 10.

Atkakliausias mūšis praėjusią naktį virė tarp Toronto „Raptors“ (27/40) ir Vašingtono „Wizards“ (31/36).

JAV sostinės atstovai kanadiečiams paliko tik teorinių šansų kabintis į atkrintamąsias, svečiuose laimėję po pratęsimo 131:129 (31:33, 20:27, 31:26, 33:29, 16:14).

Nors Fredui VanVleetui likus žaisti 2 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos tritaškiu pavyko išlyginti santykį, per papildomą laiką „Wizards“ susigrąžino minimalią iniciatyvą.

Nugalėtojų gretose Russellas Westbrookas atseikėjo 13 taškų ir po 17 atkovotų kamuolių bei rezultatyvių perdavimų.

32-ejų gynėjas fiksavo 180-ą trigubą dublį karjeroje – jam betrūksta tik vieno iki Oscaro Robertsono pasiekimo, kuriam sukako jau 47-eri metai.

„Raptors“ 44 taškus pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Pascalis Siakamas.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 44, Gary Trentas 25, Fredas VanVleetas 22, Khemas Birchas 17 (9 atk. kam.);

„Wizards“: Bradley Bealas 28, Raulis Neto 25, Robinas Lopezas 24, Davis Bertanis 14.