Aukštaūgis iš Lietuvos puikiai atakavo „iš žaidimo“: pataikė 9 iš 12 dvitaškių, visus 3 tritaškius, 3 iš 5 baudų metimų. Be to, D. Sabonis atkovojo 8 kamuolius, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, o jo „+/-“ rodiklis buvo geriausias komandoje – žaidžiant lietuviui „Pacers“ pelnė 13 taškų daugiau nei varžovai. Tiesa, lyderio statistiką kiek apkartino 4 klaidos ir tiek pat asmeninių pražangų.

Oponentų žaidimą po krepšiu po mačo nesėkmės priežastimi įvardino ir „Pacers“ anksčiau treniravęs dabartinis „Hawks“ strategas Nate'as McMillanas.

„Jie visą vakarą gyveno mūsų baudos aikštelėje – tris kėlinius visiškai negalėjome apsiginti“, – pažymėjo specialistas.

D. Saboniui šįkart puikiai talkino Carisas LeVertas, kurio metimai ketvirtame kėlinyje padėjo atlaikyti grėsmingai artėti pradėjusių svečių spaudimą.

Likus žaisti minutę iki finalinės sirenos „Hawks“ jau regėjo priešininkus vieno metimo atstumu (127:124), tačiau tuomet pasižymėjo C. LeVertas, „Pacers“ apsigynė ir pergalės iš rankų nepaleido.

Gynėjas pelnė 31 tašką ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tiek jis, tiek D. Sabonis žaidė beveik be keitimų – po 41 min.

„Hawks“ gretose išsiskyrė gynėjai: Trae Youngas surinko 30 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų, serbas Bogdanas Bogdanovičius pridėjo 28 taškus.

Devintą vietą Rytuose užimantis „Pacers“ kiek pataisė savo nuotaiką ir reputaciją po trečiadienio nesėkmės prieš vieną NBA autsaiderių Sakramento „Kings“, pažymėtos konfliktu tarp Nate'o Bjorkgreno asistento Grego Fosterio ir komandos vidurio puolėjo iš Gruzijos Gogos Bitadzės.

G. Fosteris buvo suspenduotas klubo ir praleido mačą su „Hawks“.

Indianapolio atstovams vis dar nepadėjo susižeidę Malcolmas Brogdonas, Mylesas Turneris, Jeremy Lambas, JaKarras Sampsonas ir T.J. Warrenas.

„Pacers“: Carisas LeVertas 31, Domantas Sabonis 30, T.J. McConnellis 19, Aaronas Holiday 15, Dougas McDermottas 13;

„Hawks“: Trae Youngas 30, Bogdanas Bogdanovičius 28, Johnas Collinsas 25, Danilo Gallinari 15, Clintas Capela 10 (9 atk. kam.).