Rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, kai aikštės šeimininkai laimėjo trečią kėlinį 36:15 ir visiškai perėmė kontrolę. Paskutiniame kėlinyje „Grizzlies“ turėjo dviženklę persvarą, o didžiausias skirtumas siekė 24 taškus.

J. Valančiūnas užfiksavo 42-ą šį sezoną dvigubą dublį. Lietuvis nugalėtojams per 27 min. pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Vos 34,4 proc. taiklumu atakuodama krepšį Memfio ekipa sugebėjo laimėti ir nutraukti dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją. Tiesa, svečiai metė dar prasčiau – 31,4 proc. taiklumu ir kartu su Detroito „Pistons“ nusirito į patį Rytų konferencijos dugną.

„Pirmajame kėlinyje turėjome vagonus gerų situacijų metimui, metėme nedengiami nuo trijų taškų linijos ir baudos aikštelėje. Visi normalūs metimai, tačiau jie tiesiog „nekrito“ taip, kaip galėjome tikėtis“, – kalbėjo „Grizzlies“ strategas Tayloras Jenkinsas.

Jonas Valančiūnas

„Magic“ treneris Ty Corbinas kalbėjo, kad yra priverstas naudoti daug jaunų žaidėjų, kurie dar šiame NBA sezone net nespėjo apšilti kojų. „Jiems sunku ir fiziškai, ir psichologiškai, jau nekalbu apie sugebėjimą žaisti, kai esi pavargęs“, – sakė jis.

Memfio ekipa laikosi 8-oje Vakarų konferencijos vietoje. Kitas rungtynes šeštadienį komandos vėl tarpusavyje žais Orlande.

Grizzlies“: Dillonas Brooksas 20, Jonas Valančiūnas 14 taškų (15 atk.k.), Kyle'as Andersonas 13.

Magic“: Cole Anthony ir Mo Bamba (11 atk.k.) po 15, R. J. Hamptonas 11.

Kitos penktadienio rungtynės:

Filadelfijos „76ers“ – Atlantos „Hawks“ 126:104

Bostono „Celtics“ – San Antonijaus „Spurs“ 143:140

Jaysonas Tatumas sužaidė geriausias karjeros rungtynes – per 45 minutes pelnė 60 taškų (15/30 dvit., 5/7 trit., 15/17 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 60 taškų ribos Bostono ekipoje niekam nebuvo pavykę pasiekti 36 metus. Paskutinį kartą tai padarė „Celtics“ legenda Larry Birdas 1985 metais.

Klivlando „Cavaliers“ – Vašingtono „Wizards“ 93:122

Bruklino „Nets“ – Portlando „Trail Blazers“ 109:128

Čikago „Bulls“ – Milvokio „Bucks“ 98:108

Finikso „Suns“ – Jutos „Jazz“ 121:100

Los Andželo „Lakers“ – Sakramento „Kings“ 106:110

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)