Jonas Valančiūnas žaidė rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose, per 25 min. pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą blokavo varžovo metimą, padarė klaidą bei tris kartus prasižengė, +/- rodiklis – neigiamas -12.

Greta aukštaūgio iš Lietuvos trūko ryškesnio komandos draugų indėlio. „Grizzlies“ lyderis, beveik 20 taškų (19,7) vidurkį per mačą fiksuojantis Ja Morantas sukrapštė vos 10 taškų (3/11 metimų iš žaidimo). Nuo suolo kylantis aukštaūgis Jarenas Jacksonas išrašė įspūdingą bloką Jusufui Nurkičiui, pelnė 13 taškų, tačiau pataikė vos 4/15 metimų iš žaidimo.

Aikštės šeimininkai koja kojon žengė su svečiais tol, kol taškus pirmame ketvirtyje rinko JV.

Jam sėdus ant suolo „Trail Blazers“ atitrūko ir pirmą kėlinį užbaigė pirmaudami dviženkle persvara (38:23). Savo dominavimą antrame ketviryje tęsę svečiai dar prieš ilgąją pertrauką triuškino „grizlius“ (71:40).

Antroje rungtynių pusėje „Grizzlies“ kiek aptirpdė svečių pranašumą, tačiau intrigos grąžinti neįstengė.

Jonas Valančiūnas prieš Portlando "Trail Blazers"

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 19, Dillonas Brooksas 18, Jarenas Jacksonas 13, Ja Morantas 10.

„Trail Blazers“: CJ McCollumas 26, Jusufas Nurkičius 24, Damianas Lillardas 23, Carmelo Anthony 18 taškų.

„Blazers“ atsirevanšavo „Grizzlies“ už patirtas dvi nesėkmes Portlande balandžio antroje pusėje, Memfio ekipa patyrė antrą pralaimėjimą paeiliui.

Gegužės 1 d. „Grizzlies“ namuose priims vienus lygos autsaiderių Orlando „Magic“.

Vakarų konferencijos rikiuotėje „Trail Blazers“ užima 7-ą vietą, „grizliai“ – aštunti.