Vietos laiku itin anksti prasidėjusisoe rungtynėse Indianos krepšininkai jau pačioje susitikimo pradžioje leido varžovams susikrauti milžinišką pranašumą. Mieguistai dvikovą pradėję Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai neilgai trukus atsiliko itin skambiu rezultatu – 10:30.

Vedami nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilusio T.J. McConnello svečiai iki ilgosios pertraukos kiek pagerino savo situaciją, tačiau pirmoje susitikimo pusėje „Pacers“ nerado priešnuodžio šeimininkų aukštaūgio Clinto Capelos žaidimui – šveicaras jau per pirmus du kėlinukus pasižymėjo 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Antroje rungtynių dalyje Indianapolio atstovai ir toliau mažino savo atsilikimą, kol ketvirto kėlinuko viduryje taiklus Domanto Sabonio dvitaškis išlygino rezultatą – 105:105. Visgi svečiai nesugebėjo paversti šios solidžios atkarpos pamatu pergalei. Užtikrinčiau dvikovą užbaigę Atlantos krepšininkai iškovojo 31-ą sezono pergalę ir pasivijo ketvirtoje Rytų konferencijos turnyro lentelės vietoje žengiančius Bostono „Celtics“.

33 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 18 taškų (6/10 dvit., 2/4 trit.), 15 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir 4 klaidas. Tai buvo keturiasdešimtasis Domanto dvigubas dublis šiame NBA sezone.

Pralaimėjimą patyrę „Pacers“ po jo ir toliau žengia devintoje Rytų konferencijos pozicijoje. Pergalės atveju laimėtų rungtynių skaičiumi Indianos ekipa būtų prisivijusi laipteliu aukščiau žengiančius Šarlotės „Hornets“.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (6/12 dvit., 3/9 trit., 13/14 baud., 11 rez. perd.), Clintas Capela 25 (24 atk. kam., 3 blk.), Bogdanas Bogdanovičius ir Kevinas Huerteris (5/7 trit.) po 23 taškus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (8 rez. perd.), Domantas Sabonis ir T.J. McConnellas po 18, Edmondas Sumneris 14, Carisas LeVertas 11 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos ekipa žais naktį iš pirmadienio į antradienį. Šiame sezone itin prastus rezultatus savoje „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje demonstruojantys „Pacers“ namuose priims San Antonijaus „Spus“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)