Dar pirmame kėlinyje 21 tašką pelnęs S. Curry iš džiaugsmo pakėlė į viršų rankas. Mat ir jis puikiai žinojo, kad tapo rezultatyviausiu „Warriors“ visų laikų žaidėju, pelniusiu 17 786 taškus per karjerą ir aplenkusiu klubo legendą W. Chamberlainą (17 783 taškai). Pastarojo rekordas buvo nepajudintas nuo 1964 metų.

„Tai fantastiškas pasiekimas, – kalbėjo „Warriors“ strategas Steve'as Kerras. – Stephenas pakeitė žaidimą. Jis įkvėpė jaunus NBA įžaidėjus tapti dar geresniais snaiperiais. Manau, kad šis pasiekimas jam – tik vienas iš daugelio“.

S. Curry taip pat pirmauja klubo istorijoje pagal pataikytus tritaškius, rezultatyvius perdavimus ir baudų metimų pataikymo procentą.

Iš viso pirmadienį per 36 min. S. Curry pelnė 53 taškus (4/6 dvitaškiai, 10/18 tritaškiai, 15/16 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir prasižengė triskart.

„Warriors“ lyderis pataikė ir 10 tritaškių iš 18. Tai yra 18-os rungtynės jo karjeroje, kai gynėjas pataikė mažiausiai 10 tritaškių per vieną mačą. Tai yra 13 rungtynių daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas NBA istorijoje.

Taip pat S. Curry devintą kartą savo karjeroje pelnė 50 ir daugiau taškų.

Dukart NBA MVP tai buvo 7 iš eilės rungtynės su mažiausiai 30 taškų – ilgiausia serija nuo Ricko Barry pasiekimo 1966-1967 metų sezone.

Pirmadienio rungtynėse „Nuggets“ įpusėjus dvikovai pirmavo 61:56, tačiau „Warriors“ perėmė iniciatyvą trečiame kėlinyje, kurį laimėjo 43:22 ir išsiveržė į priekį 99:83. Vėliau pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 53 (4/6 dvitaškiai, 10/18 tritaškiai, 15/16 baudos), Draymondas Greenas 18, Andrew Wigginsas 17, Kentas Mazemore'as 14.

Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (12 tk.k., 8 rez.p.), Michaelas Porteris 24, Jamalas Murray 17, Monte Morrisas 10.