Tuo pasirūpino turkas Enesas Kanteris, kuris sugriebė 30 kamuolių ir tapo visų laikų Oregono valstijos komandos rekordininku.

„Blazers“ (31/21) namuose 118:103 (33:23, 26:27, 36:26, 23:27) susitvarkė su Detroito „Pistons“ (16/37), kurie į aikštę taip ir neišdrįso išleisti jaunojo lietuvio, nors ketvirtame kėlinyje ir atsiliko 24 taškų skirtumu.

37 minutes žaidęs E. Kanteris pasižymėjo ne tik 30 atkovotų kamuolių (iš kurių net 12 – puolant), bet ir 24 taškais.

Tiesa, iki visos NBA lygos nusiitų kamuolių rekordo Enesui dar trūko gerokai: legendinis Wiltas Chamberlainas per vieną mačą 1960-aisiais jų yra nuraškęs net 55-is.

Portlandiečių gretose 27 taškus surinko Damianas Lillardas (10 rez. perd.), 26-is – C. J. McCollumas.

Svečiams 21 taškų sukaupė Joshas Jacksonas, 17 – Frankas Jacksonas.

Nelauktą nesėkmę savo arenoje patyrė Rytų konferencijos lyderiai Bruklino „Nets“ (36/17) krepšininkai.

Be Jameso Hardeno vertęsi Steve'o Nasho auklėtiniai net 101:126 (25:33, 33:28, 19:31, 24:34) neatsilaikė prieš be savo žvaigždžių likusias Los Andželo „Lakers“ (33/20) pajėgas.

Susitikimo nebaigė ir Dennisas Schroderis, kuris trečiame kėlinyje įsivėlė į žodinį konfliktą su Kyrie Irvingu. Netrukus abu šnekučiai buvo išvaryti iš aikštės, o tai labiau paveikė „Nets“, kurie iškart pralaimėjo atkarpą 2:15 ir nebepajėgė kovoti dėl pergalės.

Nugalėtojams 20 taškų ir 11 kamuolių pasiūlė Andre Drummondas, 19 taškų per 20 min. pridėjo D. Schroderis.

Brukliniečiams 22 taškus pelnė Kevinas Durantas (8 klaidos), 18 – Kyrie Irvingas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)