10:0 spurtu rungtynes pradėję „Grizliai“ ketvirto kėlinuko viduryje pirmavo 106:93, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus 37 sek. „Knicks“ gynėjas RJ. Barrettas realizavo tris baudų metimus ir rezultatą išlygino – 112:112. „Grizzlies“ turėjo šansą išplėšti pergalę, bet Ja Morantas ir J. Valančiūnas pataikė tik po vieną baudos metimą, o RJ. Barretto dvitaškis likus žaisti 8,8 sek. nulėmė pratęsimą. Pratęsimo metu Niujorko ekipoje žibėjo net 9 taškus iš 19 pelnęs Alecas Burke'as, tad galiausiai „Grizliams“ teko palikti aikštę nuleistomis galvomis.

Visgi, nepaisant nesėkmės, J. Valančiūnas sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes. 28 metų vidurio puolėjas per 36 minutes įmetė 20 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/4 baudų), atkovojo 14 kamuolių (3 iš jų puolime), atliko 2 rezulatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir blokavo 3 varžovų metimus. Tai buvo jau 13-as iš eilės JV dvigubas dublis ir 20-os rungtynėse iš eilės kai jis atkovojo daugiau nei 10 kamuolių. Pastarasis rodiklis yra geriausias NBA lygoje šį sezoną.

Po keturių laimėtų rungtynių pirmą nesėkmę patyrusių „Grizlių“ gretose rezultatyviausiai žaidė Ja Morantas, pelnęs 26 taškus. 23 pridėjo Dillonas Brooksas, 16 – Desmondas Bane'as, 15 – Kyle'as Andersonas, 10 – Graysonas Allenas. Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusioje „Knicks“ ekipoje pasižymėjo po 20 taškų surinkę RJ Barrettas ir Immanuel Quickley, po 19 pridėjo A. Burksas ir Derrickas Rose'as, 15 taškų pelnė Julius Randle'as. Pastarasis taip pat po krepšiais atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Nors nesėkmė Niujorke pristabdė pergalingą „Grizzlies“ ekipos žygį, tačiau J. Valančiūno komanda išsaugojo aštuntą vietą Vakarų konferencijoje. Artimiausiose rungtynėse naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Grizliai“ susitiks su Indianos „Pacers“, kuriems atstovauja Domantas Sabonis.