Svečiai vertėsi be Domanto Sabonio, kuris dieną anksčiau vykusiose rungtynėse patyrė čiurnos traumą. Kol kas daugiau žinių apie lietuvio būklę klubas nėra pateikęs.

Nors „Pacers“ žaidė ne tik be Domanto, bet ir be pagrindinio įžaidėjo Malcolmo Brogdono bei Jeremy Lambo, Indianapolio komandai pavyko rasti lyderį – juo tapo 26 taškus surinkęs Caris LaVertas.

Dviženklį taškų skaičių pelnė ir dar 6 svečių krepšininkai, tarp kurių labiausiai išsiskyrė Myleso Turnerio, T.J. McConnello ir Aarono Holiday tercetas – visi jie prie pergalės pridėjo po 18 taškų.

„Spurs“ patyrė antrą nesėkmę po pratęsimo paeiliui, o mačui pasibaigus komandos treneris Greggas Popovichius griebėsi už galvos. „Praleidome 139 taškus – tai neatleistina. Toks skaičius mus nužudė, istorijos pabaiga“, – konstatavo krepšinio legenda.

„Spurs“ gretose 25 taškus surinko DeMaras DeRozanas, po 20 – DeJounte Murray'us ir Keldonas Johnsonas.

„Pacers“ Rytų konferencijoje užima 9-ąją, o „Spurs“ Vakarų – 8-ąją vietas.

Kitose rungtynėse triuškinamą pralaimėjimą patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Pistons“ (14/35) komanda, namuose 81:125 (15:41, 26:19, 20:28, 20:37) nusileidusi Niujorko „Kniks“ (25/25).

Lietuvis Rytų konferencijos autsaideriams per 3 min. pelnė 3 taškus, pataikęs 1 tritaškį iš 3. Jam tai tapo savotišku rekordu – trijų tritaškių per vienas rungtynes NBA lygoje snaiperis dar nebuvo išmetęs.

Pažymėtina, kad beviltiškai pralaimėtose rungtynėse „Pistons“ treneris Dwane'as Casey išbandė net 14 savo krepšininkų, iš kurių dviženklį taškų skaičių sukrapštė trys (16 – Jerami Grantas, 14 – Hamidou Diallo, 10 – Corey Josephas).

„Knicks“ ekipai, Rytuose užimančiai 7-ąją poziciją, 29 taškus pelnė Julius Randle'as, 22 – Reggie Bullockas.

Kiti rezultatai

Vašingtono „Wizards“ – Dalaso „Mavericks“ 87:109,
Majamio „Heat“ – Klivlando „Cavaliers“ 115:101,
Filadelfijos „76ers“ – Minesotos „Timberwolves“ 122:113
(į „76ers“ gretas po 10 rungtynių pertraukos grįžęs Joelis Embiidas pelnė 24 taškus, Ignas Brazdeikis nežaidė),

Jutos „Jazz“ – Orlando „Magic“ 137:91,
Portlando „Trail Blazers“ – Oklahomos „Thunder“ 133:85,
Sakramento „Kings“ – Milvokio „Bucks“ 128:129.