Šeimininkų komanda prieš šias rungtynes sulaukė liūdnų naujienų iš komandos medicininio personalo. Rezultatyviausias komandos krepšininkas kanadietis Shai Gilgeous-Alexanderis patyrė pėdos traumą, išvedusią žaidėją iš rikiuotės neribotam laikui.

Nepaisant po 23,7 taško per rungtynes vidutiniškai pelnančio komandos lyderio netekties, „Thunder“ iki ilgosios pertraukos diktavo įvykius aikštėje vedami vidurio puolėjų Alo Horfordo ir Moseso Browno dueto.

Iniciatyvą į savo rankas „Grizzlies“ perėmė trečiajame ketvirtyje, o lemiame kėlinuke komandą į priekį ant savo pečių traukė 11 taškų jame surinkęs atsarginis įžaidėjas De'Anthony Meltonas.

Dar vieną jau sau būdingu tampantį itin solidų dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. 27 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis per jas pasižymėjo 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių bei viena klaida.

Po Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos devintą susitikimą sužaidęs lietuvis šioje sezono atkarpoje pagal vidutiniškai per rungtynes atkovojamus kamuolius (15,4) sau lygių neturi visoje NBA lygoje. Prie šio įspūdingo skaičiaus geriausią karjeros krepšinį žaidžiantis JV per susitikimą taip pat prideda po 16,8 taško.

Pergalė leido Memfio ekipai pakilti į devintą Vakarų konferencijos turnyro lentelės poziciją, iš jos išstumiant „Golden State Warriors“ (22-22) krepšininkus. Laipteliu aukščiau už Grizlius žengiantys San Antonijaus „Spurs“ (22-19) Memfio klubą lenkia viena pergale bei turi vienu pralaimėjimu mažiau.

„Thunder“: Mosesas Brownas 19 (12 atk. kam., 3 blk.), Luguentzas Dortas 14 (1/7 trit.), Aleksėjus Pokuševskis ir Alas Horfordas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 13, Kenrichas Williamsas ir Ty Jerome'as po 11, Theo Maledonas 10 taškų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Graysonas Allenas 20 (4/9 trit.), Jonas Valančiūnas 16 (15 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 14 (4/6 trit.), Ja Morantas 11 taškų (5 atk .kam., 7 rez. perd.).

Memfio krepšininkų po pergalės laukia skrydis į Jutą, kur šį savaitgalį „Grizzlies“ du kartus išmegins jėgas su šiuo metu NBA lygoje pirmaujančiais „Jazz“ krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)