Slovėnas rungtynėse pataikė net 8 iš 9 tritaškių, o taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tolimos A. Dončičiaus tritaškės bombos ir spurtas 19:0 padėjo „Mavericks“ trečiame kėlinyje susikrauti solidžią persvarą 76:54. Tik CJ McCollumas tolimu metimu sugebėjo nutraukti Portlando komandos košmarą po didžiosios pertraukos, svečiai iki tos akimirkos demonstravo uraganinį puolimą – 37:5.

Į ketvirtąjį kėlinį komandos žengė jau žinodamos nugalėtoją, „Mavericks“ tuo metu pirmavo 103:69. Didžiausia Dalaso komandos persvara šioje dvikovoje buvo 45 taškai.

Portlando komanda pralaimėjo po trijų pergalių iš eilės.

Nugalėtojams Joshas Richardsonas pelnė 21 tašką, Dorianas Finney-Smithas – 13, Kristapas Porzingis – 12 (8 atk.k., 4 rez. perd., 2 bl.). „Blazers“ ekipoje išsiskyrė Damianas Lillardas su 19 taškų.

Russellas Westbrookas pademonstravo įspūdingą šou Niujorke, surinkdamas trigubą dublį, tačiau Vašingtono „Wizards“ pabaigoje 106:113 turėjo pripažinti Kyrie Irvingo ir Jameso Hardeno traukiamos Bruklino „Nets“ ekipos pranašumą.

Vašingtono komanda po pirmo kėlinio atsiliko 14 taškų, po antrojo – 12, bet antroje dvikovos dalyje sugebėjo atkurti intrigą ir išsiveržė į priekį 103:102. Lemiamomis rungtynių minutėmis po svečių krepšiu puikiai darbavosi Nicolas Claxtonas, keliais dėjimais sudrebinęs varžovų lanką po K. Irvingo perdavimų ir „Nets“ iškovojo pergalę.

„Wizards“ lyderio R. Westbrooko sąskaitoje – 29 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. Nugalėtojams 28 taškus pelnė K. Irvingas, 26 – Jamesas Hardenas.

Su „Nets“ apranga debiutavo buvęs NBA „Visų žvaigždžių“ dalyvis Blake'as Griffinas. Puolėjas įkrovė į krepšį iš viršaus pirmą kartą nuo 2019 metų gruodžio mėnesio.

Bruklino ekipoje dėl traumos nežaidė dar viena žvaigždė Kevinas Durantas.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bruklino „Nets“ – Vašingtono „Wizards“ 113:106 (25:30, 38:26, 25:27, 25:23)

Klivlando „Cavaliers“ – Toronto „Raptors“ 116:105 (23:28, 36:29, 32:18, 25:30)

Detroito „Pistons“ – Čikago „Bulls“ 86:100 (25:20, 20:26, 20:29, 21:25)

Niujorko „Knicks“ – Filadelfijos „76ers“ 100:101 (1:23, 27:20, 22:21, 24:24, 12:13)

Finikso „Suns“ – Los Andželo „Lakers“ 111:94 (31:26, 28:18, 29:32, 23:18)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)