Tayloro Jenkinso auklėtiniai namie 111:103 (28:24, 21:27, 33:28, 29:24) pranoko „Golden State Warriors“ krepšininkus, prieš kuriuos šeštadienį patyrė pralaimėjimą.

J. Valančiūnas buvo geriausias šio susitikimo žaidėjas. Jis per 27 minutes pelnė 19 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 8/9 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

Nors likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes „Warriors“ dar buvo priekyje 100:99, Memfio klubas tuomet surengė pergalingą spurtą 8:0 ir atsiplėšė 107:100.

Laiko išsigelbėti svečiams nebeliko.

Oklando ekipa šiame mače vertėsi be Stepheno Curry, Kevono Looney, Erico Pascallo ir Jameso Wisemano, kurie negalėjo rungtyniauti dėl NBA sveikatos apsaugos protokolo.

J. Valančiūną stabdyti mėgino Alenas Smailagičius, tačiau vos trečią sezono mačą žaidęs 20-metis serbas per 8 minutes spėjo susirinkti 5 asmenines pražangas.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas (15 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 19, Brandonas Clarke'as 16, Desmondas Bane'as 15, Ja Morantas 14 (8 rez. perd.).

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Andrew Wigginsas 20 (9 atk. kam.), Kelly Oubre 12, Juanas Toscano-Andersonas 11, Nico Mannionas 9, Kentas Bazemore'as 8.