Tvirtai dvikovos favoritais laikyti „Grizliai“ nepateisino savo statuso ir jau antro kėlinio pabaigoje atsiliko didesniu nei 20 taškų skirtumu – 46:67.

„Warriors“ iškovoti pergalę prieš tiesioginius konkurentus nesutrukdė nei svečių aikštelė, nei tai, kad jie vertėsi tiek be savo lyderio Stepheno Curry, tiek Jameso Wisemano ir Erico Paschallio, tai yra trijų iš penkių rezultatyviausių komandos žaidėjų. Neminint jau visam sezonui iškritusio Klay'aus Thompsono netekties.

„Karių“ vedliu tapo geriausią sezono pasirodymą surengęs Andrew Wigginsas, kuris sumetė net 40 taškų (8/13 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 6/9 baudos, 8 atk. kam.). Jordanas Poole'as pridėjo 25, o Damionas Lee – 21 tašką.

Tenesio valstijos atstovams po 14 taškų surinko Ja Morantas ir Graysonas Allenas, 13 – Brandonas Clarke'as.

Nepaisant sutriuškinimo, Jonas Valančiūnas spėjo surinkti savo eilinį dvigubą dublį. Lietuvio kraityje – 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/4 baudos), 16 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 25 minutes.

„Grizliai“ galės reabilituotis jau šeštadienį, nes komandos vėl kovos tarpusavyje.

Retą progą žengti ant NBA parketo gavo ir 20-metis Deividas Sirvydis.

Jo atstovaujami Detroito „Pistons“ išvykoje 113:100 (27:28, 28:23, 29:26, 29:23) pranoko pralaimėjimus vieną po kito renkančius Hjustono „Rockets“ (11/29) ir pasiekė antrą pergalę iš eilės.

Veikiausiai jau tik dėl kuo aukštesnio NBA naujokų biržos šaukimo šiemet bekovojančios „Raketos“ suklupo devynioliktą kartą paeiliui ir užfiksavo visų laikų klubo antirekordą. Blogiausias lygos pasiekimas priklauso Filadelfijos „76ers“, kurie yra išgyvenę net 28 nesėkmių seriją.

D. Sirvydis aikštėje pasirodė paskutinę dvikovos minutę ir per ją niekuo nepasižymėjo.

„Pistons“ į priekį vedė Frankas Jacksonas su 23 (5/5 tritaškiai), Saddiqas Bey'us su 20, Jerami Grantas su 18 (5/21 metimai iš žaidimo) ir Joshas Jacksonas su 15 taškų.

„Rockets“ puolime išsiskyrė Johnas Wallas su 21, Victoras Oladipo su 19 ir Christianas Woodas su 18 taškų (11 atk. kam.).

Kitų NBA rungtynių rezultatai:

Bostono „Celtics“ (20/21) – Sakramento „Kings“ (17/24) 96:107.

Klivlando „Cavaliers“ (15/26) – San Antonijaus „Spurs“ (22/16) 110:116.

Orlando „Magic“ (14/27) – Bruklino „Nets“ (28/14) 121:113.

Toronto „Raptors“ (17/24) – Jutos „Jazz“ (30/11) 112:115.

Denverio „Nuggets“ (25/16) – Čikagos „Bulls“ (18/22) 131:127 po pratęsimo. Nikola Jokičius įmetė 34 taškus (15 atk. kam., 9 rez. perd.).

Finikso „Suns“ (27/13) – Minesotos „Timberwolves“ (10/32) 113:101.

Portlando „Trail Blazers“ (25/16) – Dalaso „Mavericks“ (21/19) 125:119.

Luka Dončičius sukaupė 38 taškus (9 atk. kam., 9 rez. perd.).