Buvęs Prienų-Birštono „Vytauto“ legionierius itin sėkmingai atakavo iš toli, o jo vedama Šarlotės „Hornets“ (19-18) namie 114:104 (44:24, 23:28, 31:21, 16:31) pranoko Toronto „Raptors“ (17-21).

Efektyviai ir efektingai rungtyniavęs L. Ballas per 31 minutę pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 6/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų gynėjas pelnė vien per pirmąją mačo pusę, o jo vedama Šarlotės komanda per ją spėjo išspręsti visas problemas. Jau pirmajame kėlinyje 25:4 nutolę „Hornets“ krepšininkai trečiajame ketvirtyje pirmavo 93:67.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo, o įdomiausią kėlinio epizodą sukūrė „Raptors“ strategas Nickas Nurse'as.

Treneris greta šoninės linijos ramiai diskutavo su teisėju ir staiga taip pat ramiai buvo nubaustas technine pražanga.

„Hornets“: LaMelo Ballas 23 (9 atk. kam.), Terry Rozier ir Devonte Grahamas po 17, Malikas Monkas 16.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 19 (8 rez. perd.), Chrisas Boucher 16, Normanas Powellas 13, Paulas Watsonas 12.

Praėjusią naktį pirmą kartą NBA istorijoje per naktį buvo užfiksuoti net penki trigubi dubliai. Juos pasiekė Domantas Sabonis, Russellas Westbrookas, Giannis Antetokounmpo, Jamesas Hardenas ir Julius Randle'as.