Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 122:111 (29:33, 33:24, 35:20, 25:34) nugalėjo Finikso „Suns“ (25-12) krepšininkus.

D. Sabonis per 43 minutes pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Be to, vidurio puolėjas 4 kamuolius perėmė, blokavo varžovo metimą, 5 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Pamatus pergalei „Pacers“ padėjo trečiajame kėlinyje, kai surengė spurtą 21:3 bei pabėgo į priekį 94:73.

Indianapolio komandos gretose debiutavo Caris LeVertas, kuris atvykęs į „Pacers“ mainų būdu iš Bruklino „Nets“ sužinojo apie medicininės patikros metu jam diagnozuotą inkstų vėžį.

Po operacijos atsigavęs gynėjas debiutiniame mače pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Dario Šaričius 17, Deandre Aytonas (12 atk. kam.), Mikalas Bridgesas ir Abdelis Naderas po 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis (13 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Dougas McDermottas po 22, Mylesas Turneris 16, Caris LeVertas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)