„Ristūnai“ po atkaklios kovos 100:105 nusileido dabartiniams NBA čempionams Los Andželo „Lakers“ (25/13), kurie ir toliau verčiasi be traumuoto Anthony Daviso, ir patyrė jau šeštą nesėkmę per paskutinius septynis mačus.

Tiksint paskutinei rungtynių minutei Domantas Sabonis po LeBrono Jameso pražangos realizavo dvi baudas ir pariartino saviškius iki 100:103. Kitos atakos metu „Lakers“ neužpuolė ir svečiams atsirado proga išplėšti pratęsimą. Tačiau Malcomas Brogdonas prarado kamuolį ir leido varžovams įtvirtinti savo pergalę.

D. Sabonis per 34 minutes surinko 20 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/8 baudos), sugriebė 14 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir buvo visai netoli penkto šį sezoną trigubo dublio.

Rezultatyviau už Domą „Pacers“ gretose pasirodė tik M. Brogdonas, finišavęs su 29 taškais, 7 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Nugalėtojams Kyle'as Kuzma pelnė 24 (13 atk. kam.), L. Jamesas – 18 (5/13 metimai, 3 atk. kam., 10 rez. perd.), Montrezlas Harrellas – 17 taškų.

Sekmadienį Indianos atstovai, kurie Rytų konferencijoje dalinasi 10-11 vietą su Čikagos „Bulls“ klubu, taip pat išvykoje kausis su Finikso „Suns“.

Kitų dar neskelbtų rungtynių rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ (14/22) – Filadelfijos „76ers“ (26/12) 101:127.

Vienas pagrindinių šio sezono MVP kandidatų Joelis Embiidas trečiame kėlinyje po dėjimo patyrė kelio traumą ir kurį laiką praleido ant parketo. Po išsamesnių tyrimų, atliktų šeštadienį Filadelfijoje, paaiškėjo, kad centras iš rikiuotės iškrito dviem-trims savaitėms.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/22) – Klivlando „Cavaliers“ (14/23) 116:82.

Čikagos „Bulls“ (16/20) – Majamio „Heat“ (20/18) 90:101.

San Antonijaus „Spurs“ (19/15) – Orlando „Magic“ (13/27) 104:77.

Jutos „Jazz“ (28/9) – Hjustono „Rockets“ (11/25) 114:99.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)