Įsimintiną tarpusavio dvikovą tiesiogine šio žodžio prasme surengė pagrindiniai abiejų komandų vidurio puolėjai Nikola Jokičius ir Jonas Valančiūnas, gynybinio stiliaus rungtynėse tapę tikrais vienas kito šešėliais.

Vien pirmajame susitikimo kėlinuke uteniškis tapo paskutiniu aikšte palikusiu „Grizzlies“ starto penketo krepšininku – progą pailsėti Jonas gavo tik likus mažiau nei pusei minutės iki ketvirčio pabaigos.

Išvydęs, jog Jokičius aikštėje liks įr paskutinėms kėlinuko sekundėms, Valančiūnas pakilo nuo suolo ir buvo pasiruošęs grįžti užbaigti ketvirčio kartu su serbu, tačiau Memfio strategas panoro papildomą pusę minutės išnaudoti aukštaūgio poilsiui.

Įpusėjus antrajam kėlinukui Balkanų aukštaūgis pirmasis grįžo ant parketo, tačiau už mažiau nei pusės minutės prie jo prisijungė ir lietuvis. Per visas likusias rungtynes Jokičius ir Valančiūnas aikštėje vienas be kito praleido tik minutę, kai trečio ketvirčio pradžioje Nikola nestipriai pasisuko čiurną po kontakto su „Grizzlies“ puolėju Kyle'u Andersonu.

Visą trečią kėlinuką be keitimų aikštėje praleidęs ir su vienu iš pagrindinių šio sezono MVP rinkimų favoritų grūmęsis uteniškis šiose rungtynėse užfiksavo 22-ąjį sezono dvigubą dublį. Per 37 sužaistas minutes Valančiūnas surinko 14 taškų (7/10 dvitaškiai), 11 atkovotų kamuolių bei po vieną rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį ir klaidą.

Po ilgosios permainingų rungtynių pertraukos svečiai iš Denverio sugebėjo susikrauti 12 taškų pranašumą, tačiau ketvirtį užbaigė fantastišku Ja Moranto tritaškiu su sirena vainikuotas „Grizzlies“ spurtas 8:0.

Jaunasis Memfio klubo įžaidėjas savo rankose turėjo ir galimybę išplėšti Memfio komandos pergalę, tačiau lemiamo prasiveržimo metu į Jokičių rėžęsis Morantas neišgirdo pražangą fiksuojančio arbitrų švilpuko, o po kontroversiško epidozo pergale džiaugėsi „Nuggets“ ekipa.

Ketverias iki Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos vykusias rungtynes laimėję „Nuggets“ antrąją sezono pusę pradėjo pratęsdami savo pergalių seriją iki penkių. Denverio klubas varžovus iš Memfio įveikė penktąsykį per pastarąsias šešias tarpusavio dvikovas.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as ir Dillonas Brooksas (4/6 trit.) po 20, Ja Morantas 16 (5/14 dvit., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Desmondas Bane'as 10 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (12/20 dvit., 1/2 trit., 15 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas (5/10 trit.) ir Michaelas Porteris po 21, Paulas Millsapas 11 taškų.

Artimiausias rungtynes Memfio klubas žais šį sekmadienį. 20 val. vakaro Lietuvos laiku prasidėsiančioje dvikovoje „Grizzlies“ svečiuose taiksysis suleisti nagus į Oklahomos „Thunder“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)