Dalaso klubas svečiuose triumfavo 115:98 (38:26, 30:38, 26:18, 21:16) bei nutraukė Steve'o Nasho auklėtinių aštuonių pergalių seriją.

Tai buvo ilgiausia pergalių serija NBA lygoje. Paskutinį kartą „Nets“ krepšininkai buvo pralaimėję vasario 10-ąją.

„Mavericks“ ekipos gretose spindėjęs L. Dončičius per 33 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 3/10 trit., 2/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingai slovėnui talkino traumą išsigydęs K. Porzingis. Latvis per 26 minutes įmetė 18 taškų (7/11 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 3 metimus.

„Nets“ šiame susitikime vertėsi be traumuoto Kevino Duranto, o nerungtyniavo ir Kyrie Irvingas, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Bruce'as Brownas (9 atk. Kam.) ir Jeffas Greenas po 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristapas Porzingis 18, Jalenas Brunsonas 14, Timas Hardaway 13.