Į Memfį atvykusios „Clippers“ žvaigždės liko it musę kandusios. Kawhi Leonardas pelnė 17 taškų, Paulas George'as ir Serge'as Ibaka – po 13 taškų.

Ankštuose gynybos gniaužtuose varžovus laikę „Grizzlies“ krepšininkai iniciatyvą galutinai perėmė nuo trečiojo kėlinio, o didžiausia jų persvara siekė 30 taškų.

Aikštės šeimininkai nepiktnaudžiavo tolimais metimais, tačiau metė juos labai taikliai – 58 proc. (11-19) taiklumu. Abu mestus tritaškius pataikė ir dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjęs J. Valančiūnas.

Vidurio puolėjas per 25 min. aikštėje pelnė 16 taškų (5/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tyusas Jonesas sužaidė karjeros rungtynes – pelnė 20 taškų, Dillonas Brooksas pridėjo 19, Ja Morantas – 16

Lygoje pagal pelnomus taškus iš baudos aikštelės pirmaujantys „grizliai“ būtent šiuo ginklu ir naudojosi pirmoje rungtynių dalyje. „Clippers“ paprastai žaidžia labai gerą trečią kėlinį, tačiau Memfio ekipa po pertraukos savo persvarą padidino 14 taškų (89:75), pataikydama metimus 55 proc. taiklumu.

Likus žaisti paskutinį kėlinį, svečiai priartėjo 92:83, tačiau „Grizzlies“ nė negalvojo leisti varžovams atkurti intrigą – surengė spurtą 12:2, padidino skirtumą iki 104:85 ir per likusį laiką užtikrintai artėjo prie triuškinamos pergalės.

Jonas Valančiūnas prieš Los Andželo "Clippers". Statistika

28 taškų skirtumas tarp šių komandų – didžiausias istorijoje. „Clippers“ per paskutines 8 rungtynes tritaškius pataiko 50 proc. taiklumu, tačiau Memfyje ketvirtadienį pataikė tik 12 iš 34 (35 proc.)

„Grizzlies“ iki didžiosios pertraukos pelnė 42 taškus iš baudos aikštelės. 40 pelnytų taškų iš baudos aikštelės ribą Memfio komanda per du kėlinius kerta jau 76 rungtynes iš eilės. Tai – ilgiausia tokia serija, užfiksuota nuo 1996-97 metų, kai pradėti rinkti tokie statistiniai duomenys.

Dar kartą komandos varžysis tarpusavyje penktadienį.